سلطان ساروهان بازیگر قهوه ترک عاشق حامد بهداد شد

سلطان ساروهان بازیگر قهوه ترک عاشق حامد بهداد شد +عکس

سلطان ساروهان بازیگر سریال قهوه ترک که در این سریال با حامد بهداد همبازی شده است گویا به این بازیگر ایرانی علاقمند شده و رابطه صمیمانه ای بین انها به وجود امده است سلطان ساروهان بازیگر در اینستاگرام استوری به اشتراک گذاشت که به تمجید و تقدیر از حامد بهداد پرداخته است و او را یکی از بهترین بازیگران ایران نامیدهاست.

استوری سلطان ساروهان بازیگر برای حامد بهداد

سلطان ساروهان بازیگر قهوه ترک عاشق حامد بهداد شد

سلطان ساروهان بازیگر ترکیه ای در سریال قوه ترک با حامد بهداد همبازی بود و نزدیک به یکسال با هم همکاری داشته اند که رابطه صمیمانه ای بین انها به وجود امده است حامد بهداد بدون شک از بازیگران خوش تیپ و با شخصیت سینما و تلویزیون ایران است که همکاری او با هر بازیگری احساس خوب به انها منتقل خواهد داد که سلطان ساروهان بازیگر ترک نیز از این بازیگر بی بهره نبوده است.

سریال قهوه ترک در شبکه نمایش خانگی عرضه میشود و درباره مهاجرت دختر ایرانی به ترکیه بوده که اتفاقات و چالش هایی برای او به وجود می اید و حامد بهداد یکی از بازیگران اصلی این سریال است.

همچنین ببینید

پشت پرده شستن موهای بهروز وثوقی توسط حامد بهداد +فیم کامل

فیلم کامل خوانندگی حامد بهداد اون خال لبت منو به امون اورده ابروی کجت

سلطان ساروهان متولد 17 سپتامبر 1995 (26 شهریور 1374) در مرسین به دنیا آمد. او اصالتا اهل ماردین است. تحصیلات خود را در زمینه بازیگری ادامه داد . سلطان ساروهان که تا این زمان در سریال‌ها و پروژه‌های تلویزیونی مختلف حضور داشته است، با احیای شخصیت زینب در سریال صفر که این سریال درباره محله یهودی‌نشین و حومه آدانا بود و به صورت آنلاین از شبکه بلو پخش می‌شد، توانست توجهات را به خود جلب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *