بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابی

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابی بازیگر سرشناس سریال بوی باران را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابی

کاراکتر سهیل تنها نقش مثبت این مجموعه میباشد این گفته شهاب شادابی است که در این مجموعه تلویزیونی نقش نامرد ترانه را برعهده دارد.

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟

در سال ۱۳۶۳ در شهر تهران به دنیا آمده است و در زمینه بازیگری و مدلینگ فعالیت دارد.

او دارای کارشناسی حرفه‌ ای مدیریت دیپلماسی بوده و همچنین سه مدرک از پروسافت در زمینه طراحی صفحات وبدریافت کرده است.

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابی

ایشان از روزشکاران حرفه ای نیز میباشد و نفر چهارم رشته‌ فیتنس بوده و همچنین در رشته‌ی بسکتبال قهرمان کشور شده است.

عکسهای شهاب شادابی

شهاب شادابی در گفت و گو با موج، در باره کارهای هنری امسالش در سینما و تلویزیون میگوید: متاسفانه یا خوشبختانه چند پیشنهاد کاری خوب از فیلمسازان مطرح داشتم ولی به دلیل اینکه به شدت مشغول سریال بوی باران بودم نتوانستم با آنها همکاری داشته باشم و ازآنجا که ادم با حوصله ای هستم، سعی کردم که این سریال بیرون بیاید و بعد به پیشنهادات بعدی تامل کنم.

سهیل در سریال بوی باران

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابی

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره سریال بوی باران میگوید: مراحل فیلمبرداری این مجموعه از حدود 1 سال قبل آغاز شد

به علت زیادی مثل لوکیشن ها سخت است، بعضی از بازیگران مشغول کارهای دیگری هستند و از طرفی یک سری مشکلات مالی وجود داشت یک مقدار زمان تصویربرداری افزایش یافت به فوت وقت انچامید اما حالا بیشتر بخش های این سریال به پایان رسیده است.

شهاب شادابی و مادرش بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟

شهاب شادابی درباره فیلمنامه  این مجموعه میگوید: بوی باران درمرود یک سری حوادث با موضوع مواد مخدر است ولی ترکیبی از درام های خانوادگی نیز میباشد که به سناریو اضافه می شود.

به عبارتی دیگر در این مجموعه روند زندگی سهیل با کاراکتر ترانه به هم پیوند می خورد و من باید تلاش کنم به او و خانواده اش که درگیر مسئله مواد مخدر شده اند کمک کنم تا برادرش که در پای اعدام است نجات پیدا کند و بی گناهی اش ثابت شود.

در واقع بار عشق و عاشقی کل داستان دست من و نرگس است.

آدرس پیج اینستاگرام

shahabshadabi

بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابیعکس های شهاب شادابی بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ + عکس مادر شهاب شادابی تصاویر شخصی شهاب شادابی شهاب شادابی و سگ هایش شهاب شادابی و همسرش شهاب شادابی بازیگر نقش سهیل نامزد ترانه در سریال بوی باران بازیگر نقش سهیل در سریال بوی باران کیست؟ عکسهای شهاب شادابی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *