سکانس گوگوش و بهروز وثوقی در فیلم همسفر (سکانس رحمت در پایتخت 6)

سکانس گوگوش و بهروز وثوقی در فیلم همسفر (سکانس رحمت در پایتخت 6)

سکانس گوگوش و بهروز وثوقی در فیلم همسفر (سکانس رحمت در پایتخت 6) را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

جنجال سکانس گوگوش و بهروز وثوقی در فیلم همسفر

قسمت آخر سرریال پایتخت انقد حواشی داشته که بسیاری از مردم را درگیر خود کرده است و شبکه های اجتماعی چند روز بعد از اتمام این فیلم هنوز ماجراهای آنها را رها نمیکنند.

سکانس گوگوش و بهروز وثوقی در فیلم همسفر (سکانس رحمت در پایتخت 6)

سکانس جنجالی رحمت و همسرش عاتی که در یک قایق نشسته و همچنین سکانس دیگری از آنها که سوار بر موتور سیکلت شده اند و یاد و خاطره سکانس های معروف فیلم همسقر با بازی گوگوش و بهروز وثوقی را تداعی میکنند.

فیلم را در زیر ببینید:

بحث درباره اینکه چرا عوامل این سریال اینگونه سکانس هایی را تولید کرده اند بسیار بحث برانگیز شده است و حتی رئیس صدا و سیما به آن واکنش نشان داده است

به گزارش ایکنا به نقل از یک منبع آگاه، علی‎ عسکری خطاب به معاون سیما دستور داد: لازم است بررسی شود که این اقدام حاصل اشتباه، بی توجهی و وادادگی است یا نتیجه عملیات مرموز و فتنه انگیز ستون پنجم فرهنگی دشمن.
علی‌عسکری در این دستور که با تشکر و تقدیر از زحمات گسترده معاون سیما، مدیران شبکه‌ها و همکاران تلویزیون در تولید و پخش برنامه‌های متنوع و جذاب نوروزی و کسب نصاب بالا در میزان جذب مخاطبان آغاز شده است، تصریح کرده است: از آنجا که برخی از موارد ( از قبیل قسمت پایانی سریال پایتخت) نسبت به ضوابط و چارچوب‌های رسانه ملی دقت لازم را نداشته‌اند و تلاش‌های شبانه‌روزی صورت گرفته در بخش‌های مختلف سازمان صدا وسیما را تحت‌الشعاع حاشیه‌سازی‌هایی قرار داده‌اند لازم است این موضوع بررسی دقیق و همه جانبه شود.
رئیس سازمان صدا و سیما تأکید کرد: انتظار داریم ضمن برخورد مناسب، برنامه‌ریزی لازم برای پیشگیری از تکرار چنین مواردی صورت گیرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *