سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان جنجال شد +واکنش ها

سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان جنجال شد +واکنش ها

سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان باعثد شد که برخی از کاربران شبکه های اجتماعی از او انتقاد کنند با اینکه به هر حال زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوط است و قرار نیست امیرمحمد زندگی معمولی اش هم تحت تاثیر فعالیت هنری اش قرار بگیرد.

ماجرای سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان

سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان در مراسم تشییع آرش میراحمدی در فضای مجازی سوژه شده است که نشان میدهد او به سیگار اعتیاد دارد.

امیر محمد متقیان که با همراه داریوش فرضیایی در برنامه عمو پورنگ حضور پیدا می‌کرد این روزها سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.

سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان جنجال شد +واکنش ها

امیرمحمد متقیان که در حال حاضر ۲۷ سال سن دارد در مراسم تشییع آرش میراحمدی حضور پیدا کرد که در حال سیگار کشیدن بود و تصاویر او در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز با رفتن به پیج اینستاگرام امیر محمد از او خواستند که سیگار را ترک کند چرا که برای کودکان بدآموزی خواهد داشت و او الگویی برای کودکان و نوجوانان می‌باشد.

سیگار کشیدن امیرمحمد متقیان جنجال شد +واکنش ها

محمد متقیان از دوران کودکی اش در کنار داریوش فرضیایی در برنامه‌های عمو پورنگ حضور فعال داشته است همچنین در برنامه‌های محله گل و بلبل و بچه محل نیز فعالیت داشت او از بازیگران گروه کودک و نوجوان بود که همچنان کار خود را ادامه می‌دهد.

واکنش ها

کاربری در اینستاگرامش نوشته که چرا امیر محمد در ملاعام سیگار میکشد و بهتر است که به دور از چشم کودکان که او را الگو قرار داده اند این کار را میکرد.

کاربری دیگر نوشته امیرمحمد مشخص است آدم درون گرایی است که چهره اش اینقدر شکسته شده است.

به هرحال امیر محمد نزد کودکان و نوجوانان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و خاطرات زیادی با کارهای او دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *