دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت ۱۷ فصل سوم

دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت ۱۷ فصل سوم

رویا میرعلمی در قسمت ۱۷ فصل سوم شباهنگی حضور پیدا کرده و مهمان حامد آهنگی گردیده است.

دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی

برنامه شباهنگی که یکی از رنامه‌های پرطرفدار در شبکه نمایش خانگی است این بار میزبان رویا میرعلمی بازیگر خوب سینما و تلویزیون بوده که لحظات جذاب و کمدی را ساختند حامد آهنگی که در اجرای این برنامه بسیار موفق عمل کرده است.

هر هفته مهمان یک سلبریتی بوده که در این قسمت رویا میرعلمی حضور پیدا کرده است.

شباهنگی دو فصل پرطرفدار را پشت سر گذاشت و حامد آهنگی تصمیم گرفت فصل سوم این برنامه مفرح را هم تولید کند بدون شک آهنگی به یک برند پرطرفدار در شبکه نمایش خانگی تبدیل شده است که فروش بسیار زیادی داشته است و این نشان دهنده موفقیت حامد آهنگی در اجرای برنامه است.

دانلود کامل شب آهنگی رویا میرعلمی قسمت ۱۷ فصل سوم

بیوگرافی رویا میرعلمی

رویا میرعلمی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران متولد 10 شهریور ماه سال 1357 می باشد که در ادامه بیوگرافی رویا میرعلمی و همسرش را با هم مرور خواهیم کرد. رویا میرعلمی اکنون به سن 42 سالگی رسیده است و قبل از ورود به عرصه بازیگری هیچ وقت دلش نمی خواست که بازیگر بشود و اصلا فکر و خیال بازیگر شدن را در سر نداشت.

از کارنامه هنری رویا میرعلمی می توان به فیلم هایی چون ‏”برادر” (مهدی غضنفری)-1387‏، ‏”صبح روز هفتم” (مسعود اطیابی)-1387‏ و ‏”بیداری” (فرزاد موتمن)-1387‏ و سریال هایی چون ‏”وجدان آشفته” (منوچهر هادی)-1388‏ و “زمانه” (حسن فتحی)-1391 اشاره کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *