شرط ستاره سادات قطبی برای ازدواج با شهرام شکیبا

شرط ستاره سادات قطبی برای ازدواج با شهرام شکیبا

ستاره سادات قطبی مجری تلویزیونی و همسر شهرام شکیبا که ۱۴ سال اختلاف سنی آنها سوژه کاربران فضای مجازی قرار گرفته بود در اینستاگرامش به مناسبت تولد فرزند ناخوانده‌اش نوشت که شرط من برای ازدواج با شهرام شکیبا پذیرفته شدن من از طرف تو بود و چقدر خوشحالم که به سن ۱۸ سالگی جوانی رسیده‌ای.

او نوشت: چه زود هجده سالت شد علی کوچولوی عزیزم / یادته علی؟ کلاس سوم دبستان بودی!یکی از شرط های ازدواجم با پدرت این بود که تو هم منو بپذیری!وقتی اومدم پیشت همون روز اول باهم حسابی رفیق شدیم.

شرط ستاره سادات قطبی برای ازدواج با شهرام شکیبا

لازم به ذکر است که ستاره سادات قطبی همسر دوم شهرام شکیبا بوده که چند سالیست و یکدیگر ازدواج کرده حضور آنها در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و توضیح درباره ازدواجشان نسبت به سایر چهرههای تلویزیون دیگر بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

این دو نفر از مجریان فعال تلویزیون بوده که هر کدام از آنها امه‌های پربیننده‌ای را اجرا کرده‌اند جالب است بدانید که ستاره سادات قطبی از شهرام شکیبا خواستگاری کرده است و ازدواج آنها به این صورت انجام شده است

ستاره سادات قطبی مجری و گوینده ایرانی در سوم اسفند ماه سال 1365 در اصفهان بوده و فارغ التحصیل رشته خبرنگاری و همچنین گرافیک بوده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *