بیوگرافی و اتهامات و جرم شهیندخت مولاوردی

شهیندخت مولاوردی کیست؟ اتهامات و جرم شهیندخت مولاوردی در دادگاه را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

شهیندخت مولاوردی کیست؟

ایشان یکی از فعالان و چهره‌های سیاسی اصلاح طلب بوده که در اول آبان ماه ۱۳۴۴ در شهر خوی واقع در استان آذربایجان غربی به دنیا آمده است.

شهیندخت مولاوردی کیست؟ بیوگرافی شهیندخت مولاوردی +جرم و اتهامات در دادگاه

او همچنین به عنوان پژوهشگر و فعال امور زنان شناخته می شود که سابقه زیادی در زمینه اجرایی دارد و مهمترین سابقه سیاسی او معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بوده هست

او همچنین مدتی به عنوان عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی فعالیت داشت و بیشتر در دولت یازدهم فعالیت سیاسی می کرد

تحصیلات شهیندخت مولاوردی

رشته تحصیلی او حقوق بوده که مدرک خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده است

شهیندخت مولاوردی کیست؟ بیوگرافی شهیندخت مولاوردی +جرم و اتهامات در دادگاه

بعد از دریافت لیسانس حقوق به تهران مهاجرت کرده و به مدت ۴ سال در آموزش و پرورش منطقه ۳ تهران مشغول به کار شد و کار تدریس را انجام داد

بعد از مدتی تصمیم گرفت که ادامه تحصیل داده و موفق فوق لیسانس حقوق بین الملل را با رتبه اول از دانشگاه علامه طباطبایی کسب کند

شهیندخت مولاوردی کیست؟ بیوگرافی شهیندخت مولاوردی +جرم و اتهامات در دادگاه

او در زمان فعالیتش تلاش زیادی کرد تا بتواند اصلاحاتی به قوانین مربوط به زنان انجام شود اصلاح قانون ازدواج دختران زیر ۱۵ سال و تلاش برای وجود خانم ها به استادیوم و همچنین جلوگیری و مبارزه با باندهای خرید و فروش کودکان از مهم ترین کارهای او در زمان فعالیتش بود.

ماجرای ترویج همجنسگرایی

در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ شهیندخت مولاوردی به مناسبت روز جهانی خانواده در کانال تلگرامی خود پستی منتشر کرد که نمایش دو زن و یک فرزند یا دو مرد و یک فرزند به عنوان خانواده در آن، تصویری از ازدواج همجنس‌گرایان را نشان می‌داد.

شهیندخت مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

همچنین ببینید: بیوگرافی فاطمه رهبر نماینده مجلس +فوت بر اثر کرونا

این مسئله موجب شد فعالان حوزه خانواده و زنان به انتشار عکسی که منجر به ترویج همجنس‌گرایی و عادی جلوه دادن خانواده همجنس‌گرا شده، واکنش نشان دهند.

شهیندخت مولاوردی و رهبر پاپ

مولاوردی پس از حذف این پست توضیح داد که در شرایط خواب و بیداری آن را منتشر کرده‌است.

اتهامات

شهیندخت مولاوردی معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با شکایت دستگاه امنیتی و انتظامی کشور با سه عنوان اتهامی در دادسرای فرهنگ و رسانه مجرم شناخته شد و کیفرخواست نامبرده صادر و جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

شهیندخت مولاوردی اصلاح طلب معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

🔹مولاوردی با اتهامات فعالیت تبلیغی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی(ماده ۵۰۰)، تشویق به فساد و فحشا و فراهم نمودن موجبات آن(ماده ۶۳۹) و در اختیار قرار دادن اطلاعات و اسناد طبقه بندی شده با هدف بر هم زدن امنیت کشور(ماده ۵۰۵ قانون مجازات اسلامی) مجرم شناخته شد.

🔹️مجازات مرتکبین جرائم مندرج در مواد ۵۰۵ و ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی تا ۱۰ سال حبس در نظر گرفته شده است.

منبع (Source) : ویکی پدیا

اگر تصاویر و یا اطلاعاتی در این صفحه غلط است در قسمت دیدگاه (پایین هر صفحه) آن را اعلام کنید تا حذف و اصلاح شود و یا در تلگرام اطلاعات جامع تری ارسال کنید. آی‌دی مدیر در تلگرام: Webmaster_team@

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *