فیلم کامل شوخی 18+ مهران مدیری با نیما شعبان نژاد سوراخ و دم

فیلم کامل شوخی 18+ مهران مدیری با نیما شعبان نژاد سوراخ و دم

فیلم کامل شوخی و تیکه منشوری 18+ بی ادبی و زشت مهران مدیری با نیما شعبان نژاد درباره دم که در برنام اسکار واکنش های زیادی را به همراه داشت.

مهران مدیری به امیر کاظمی گفت که اگه دوست داشتی یک عضو دیگر به بدنت اضافه شود چه عضوی است؟ امیر کاظمی پاسخ داد دم…

فیلم کامل شوخی منشوری مهران مدیری با نیما شعبان نژاد

نیما شعبان نژاد گفت اتفاق خوبه راحت میچسبد و مهران مدیری پاسخ داد تو که راحتی چون پشتت خیلی سوراخش بزرگه…

«اسکار» گویا رئالیتی‌شو است و برخی رسانه‌ها ساختار آن را مشابه «task master» دانسته‌اند. در نسخه اصلی این مسابقه خارجی، پنج کمدین برای به چالش کشیدن خلاقیت و توانایی‌های خود، فعالیت‌هایی معین می‌کنند. فعالیت‌ها توسط الکس هورن مدیریت می‌شود اما تسک مستر (طراح برنامه) همیشه حرف آخر را می‌زند.

زمان پخش اسکار مهران مدیری و از چه شبکه ای پخش میشود +تکرار

داستان این برنامه به این صورت است که 4 سلبریتی در آن حضور دارند و آنها باید چالش هایی که مهران مدیری و نیما شعبان نژاد از آنها می‌خواهند را اجرا کنند. هرکسی که بتواند این چالش ها را بهتر انجام دهد، نمره بالاتری کسب می‌کند. به برنده یک تندیس اسکار تعلق می‌گیرد و بازنده هر قسمت باید یک مسئولیت اجتماعی را انجام دهد. نکته جالب درباره این برنامه این است که هیئت داوران و یا رای مخاطبان ندارد و مهران مدیری به تنهایی به همکاران خود نمره می‌دهد و شخص دیگری در این نمره دخیل نیست.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. فیلم قابل دیدن تیست عه اه خیلی بی ادب شده مهران مدیری اون یارو نیما شعبان نژاد معلوم نیست کیه خنداندن به هر قیمتی مسخرشو دراوردی مهرلن مدیری بیچاره جمشید مشایخی غثه می خورد این حرکات زشت رضا عطاران می دید روحش شاد و یادش گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *