فیلم کامل شکاف کعبه رائفی پور افشاگری کرد و آل سعود را رسوا کرد

فیلم کامل شکاف کعبه رائفی پور افشاگری کرد و آل سعود را رسوا کرد

شکاف کعبه توسط رائفی پور افشا شد شکافی که آل سعود تلاش دارد آن را پنهان کند تا معجزه امام علی را کتمان کند.

فیلم کامل شکاف کعبه رائفی پور افشاگری کرد و آل سعود را رسوا کرد

تاریخ و منابع اسلامی به ما می گویند که خانه کعبه توسط انسان ساخته شده است و سپس در طوفان حضرت نوح آسیب دید و توسط ابراهیم خلیل (علیه السلام) بازسازی شد و پس از او توسط قبیله ای از عرب ویران شد. آن را ساختند و بار دیگر آن را خراب کردند، عمالقه برای بار سوم آن را بازسازی کردند و بار چهارم قریش آن را بازسازی کردند و پس از آنکه عبدالملک مروان به خلافت رسید، حجاج بن یوسف خان هی. بنای عبدالله بن زبیر را ویران کرد و به شکل اولیه بازگرداند.

فیلم کامل شکاف کعبه رائفی پور افشاگری کرد

وضعیت کعبه تا زمانی که سلطان سلیمان عثمانی در سال 960 میلادی به قدرت رسید و سقف کعبه را تغییر داد، همچنان باقی بود. و هنگامی که احمد عثمانی در سال 1121 م. خلافت را به دست گرفت. ح، کعبه را تعمیر کرد و سپس سیل بزرگ سال 139 برخی از دیوارهای ضلع شمالی، شرقی و غربی را ویران کرد.

سلطان مراد چهارم یکی از پادشاهان طایفه عثمان دستور بازسازی آن را داد و کعبه تا به امروز دستکاری نشده است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل سخنرانی رائفی پور شب قدر را ببینید صحبت های عجیب!

علی اکبر رائفی پور: ایلان ماسک تویتر را خریده که من را حذف کند +فیلم

فیلم کامل توهین رائفی پور به موسیقی و هنرمندان موسیقی‌دان ها

شکاف کعبه را نمیتوان انکار کرد

اما هیچکس در ولادت حضرت علی (ع) و شکستن دیوار کعبه شک نکرده است. منابع شیعه و سنی بدون تردید آن را نقل کرده اند. اما بعد از ولادت حضرت علی (ع) چندین بار کعبه بازسازی شده است، بنابراین طبیعتاً آثار شکافی که برای ولادت حضرت علی (ع) در کعبه ایجاد شده بود، باید از بین رفته باشد. امری است که هیچ یک از شیعیان آن را انکار نمی کنند و مهم نیست که اثر آن رخنه در اثر نوسازی بنا از بین رفت، زیرا آنچه مهم است معجزه رخنه در کعبه است که قطعاً اتفاق افتاده است. و منابع معتبر شیعه و سنی برای آن است. به وفور بیان کرده اند.

فیلم کامل شکاف کعبه رائفی پور افشاگری کرد و آل سعود را رسوا کرد

ماجرای معجزه شکاف کعبه

محمدحسین رجبی دوانی با طرح این سوال که «آیا شکافتن خانه کعبه هنگام ولادت امیرالمومنین (ع) واقعیت دارد؟» در یادداشتی نوشت: در اینکه امیرالمومنین علیه‌السلام در کعبه به دنیا آمده است شکی وجود ندارد و غیر از شیعه بسیاری از منابع اهل تسنن هم به این مهم اعتراف دارند.

حتی با قید این نکته که دیوار خانه کعبه شکافته شد و حضرت فاطمه بنت اسد علیهاالسلام مادر امیرالمومنین علیه‌السلام وارد کعبه شد و دیوار به هم آمد و بعد هم مجدداً دیوار از همانجا شکافته شد و فاطمه همراه با نوزاد مطهر خود از خانه خدا بیرون آمد و دیوار به هم آمد.

البته باید توجه داشت که بنای کعبه‌ای که امیرالمومنین علیه‌السلام در آن به دنیا آمد در همان دوران پیش از اسلام فرو ریخت و کعبه مجدداً بنا شد و در دوران حکومت عبدالله بن زبیر دوبار کعبه ویران شد و بار دوم به دست حجاج، جنایتکار معروف که عبدالله را از بین برد، کعبه بنا شد و بعد از آن هم در چند نوبت کعبه تخریب و مجدداً بنا شده است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *