بیوگرافی شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش

شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش به همراه تصاویر شخصی و ماجرای ازدواج آنها را در ادامه مجله شبونه مشاهده نمایید.

بیوگرافی شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش آکی آبه

از سال ۲۰۱۲ به عنوان نخست وزیر ژاپن مشغول به کار بوده است و تا به حال در پیشرفت اقتصادی ژاپن تلاش بسیار زیادی کرده و موفق شده که تورم را در این کشور به صفر برساند

کشوری که همه نخست وزیر های آن صلح طلب بوده و فقط به دنبال پیشرفت در علم و اقتصاد و فناوری بوده اند که آقای شینزو آبه از این قاعده مستثنی نبوده و تا به حال تلاش فراوانی برای تحقق این هدف انجام داده است.

بیوگرافی شینزو آبه نخست وزیر ژاپن

او در ۲۱ دسامبر ۱۹۵۴ چشم به جهان گشوده و در سال ۲۰۱۲ به عنوان نخست وزیر ژاپن رسماً فعالیت خود را آغاز کرد

عکس های شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش آکی آبه

وی در بین نخست وزیران ژاپنی اولین کسی بود که توانست به صورت طولانی مدت این سمت را داشته باشد و مورد اعتماد مردم قرار بگیرد.

او فرزند یکی از وزرای سابق امور خارجه ژاپن، متعلق به یک خاندان بزرگ دست راستی است که هرگز از این سنت فاصله نگرفته است.

پدرش شینتارو نیز وزیر امورخارجه در سال ۱۳۶۲ بود که در دوم شهریور ماه ۱۳۶۲ ،در سفر به تهران با علی‌ اكبر‌ ولایتی ، وزیر خارجه و آیت الله سید‌علی‌خامنه‌ای رییس جمهور وقت ، دیدار و گفتگو كرد

تصاویر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش آکی آبه در ایران

محبوبیت در ژاپن

شینزو آبه نزد مردم ژاپن از محبوبیت بسیار فراوانی برخوردار است به گونه ای که در سال ۲۰۱۲ او به همراه وزیر دفاع سابق رقابتی را برای نخست وزیری آغاز کردند که شینزو آبه موفق شد با اکثریت آرا و با اختلاف رقیب خود را شکست داد و به نخست وزیری دست پیدا کند.

ازدواج با آکیه آبه همسر نخست وزیر ژاپن

او در سال ۱۹۸۶ ازدواج کرد و همسرش همیشه او را در مسائل سیاسی و سایر زمینه های دیگر مشورت می دهد

حجاب همسر نخست وزیر ژاپن در ایران

همسرش همیشه در مسائل اجتماعی سایت کرده که بسیاری از مشکلات ژاپنی ها را حل کند او با تاسیس بیمارستان و مدارس پیشرفته فعالیت های معدنی فراوانی دارد و در حمایت از حقوق زنان گام برداشته است.

همسر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن

همچنین ببینید:

همچنین مولف چند کتاب در زمینه تربیت نیروی انسانی، فرهنگ غذایی و محصولات کشاورزی ارگانیک بوده و درسال ۲۰۱۴ یک مدرسه خصوصی برای کمک به مشارکت زنان در جامعه تاسیس کرده و حالا در حوزه های مختلفی از جمله حقوق زنان و ارتقای نقش و سهم مشارکت های اجتماعی زنان فعالیت می کند.

شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش و ترامپ و ملانیا

رابطه شینزو آبه نخست وزیر ژاپن با ایران

او همیشه با ایران رابطه بسیار خوبی داشت و تلاش می‌کرد تا بتواند تحریم‌ها را برای ایران آسان‌تر کند تحریم که آمریکایی ها به صورت بی رحمانه در ایران اعمال کرده بودند و همیشه نخست وزیر ژاپن پادرمیانی می‌کرد تا بتواند از این تحریم‌ها معاف شود

بیوگرافی شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش

او در سال ۱۳۹۸ در حالی که دولت ترامپ از او درخواست کرد که بین ایران و آمریکا میانجیگری کند به تهران سفر کرد و با استقبال بسیار زیاد مسئولان ایرانی مواجه شد.

شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و همسرش آکی آبه | بیوگرافی نخست وزیر ژاپن

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *