طالبان فتح اصفهان

طالبان فتح اصفهان را دو روزه میخواهد! آن هم با شپش هایشان

یکی از مقامات طالبان که بر سر حقابه هیرمند عصبانی شده بود در توییتی مدعی شد طالبان اگر به او اجازه بدهد اصفهان را دو روزه فتح خواهد کرد! گویا این شخص گمان کرده که ایران هم مثل افغانستان است که با دمپایی و کلاشینکف فتح شود! گویا فراموش کرده اند که افغانستان را دست های پشت پرده امریکا تقدیم انها کرد وگرنه حتی یکی از روستاهای دورافتاده افغانستان را هم نمیتوانستند فتح کنند.

ماجرای فتح اصفهان توسط طالبان

روزنامه جمهوری اسلامی به این موضوع پرداخت و به شدت به طالبان حمله کرده است! این روزنامه نوشته گویا ما بدهکار هم هستیم! اینکه میلیون ها افغانی در ایران در حال مصرف آب و نان و گاز و …. هستند و بالای هزار میلیارد تومان آب مصرف میکنند اما طالبان حاضر نیست حقابه ایران را بدهد و این یعنی گستاخی تمام قد…

همچنین ببینید

طالبان بنزین ایران را پس فرستاد و گفت بنزین بی کیفیت نمیخواهیم

مجله تایم مغز متفکر طالبان را سوژه کرد مدفوع بر روی سرش گذاشت +عکس

این روزنامه نوشته که طالبان با گستاخی میگوید اصفهان را فتح میکنیم و در مجلس ایران باید نماینده داشته باشیم! و حتی مقامات ایرانی حق ندارند درمورد مسائل افغانستان نظر بدهند.

این روزنامه طالبان را امریکا ستیز نمیداند و معتقد است طالبان مهره آمریکا و اسرائیل در منطقه است و در زمانی که آنها بخواهند میتوانند برای ایران دردسرساز شوند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

یک نظر

  1. طابان شپشو بهتر است غلط زیادی نکند ، مسئولین محکم به دهان این بی شرف های دزد بزنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *