طلاق کیمیا علیزاده به علت خیانت همسرش +جزئیات و عکس

طلاق کیمیا علیزاده به علت خیانت همسرش +جزئیات و عکس را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای طلاق کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده اولین بانوی تکواندوکار مدال اور در المپیک که مدتیست به خارج از کشور مهاجرت کرده است و تغییر تابعیت داده این روزها زندگی زناشویی اش به بن بست خورده است.

طلاق کیمیا علیزاده به علت خیانت همسرش +جزئیات و عکس

خبرگزاری رکنا در این باره نوشته که او میخواهد از همسرش به علت خیانت جدا شود.

به گزارش خبرگزاری رکنا همسر کیمیا علیزاده با زن فاسدی به نام شهین وارد رابطه شده که این اتفاق باعث گردیده زندگی زناشویی کیمیا علیزاده به هم بریزد.

طلاق کیمیا علیزاده به علت خیانت همسرش +جزئیات و عکس

در این میان یکی از بستگان نزدیک کیمیا علیزاده در گفتگوی تلفنی که با واتساپ با او داشته است از او می‌پرسد علت مهاجرتش چه بوده و چرا کاری کرده که عامل ناراحتی دوستان گشته و دشمن‌شاد شده است؟

کیمیا علیزاده در پاسخ به این فامیل نزدیکش گفته: «من در راهی رفته‌ام که دیگر بازگشت ندارد. چند ماه است که شوهرم مدام موضوع رفتن را مطرح می‌کرد و می‌گفت آینده حرفه‌ای من در خارج ایران درخشان‌تر است. او من رو ابزاری برای خودش می‌داند و با چند نفر در هلند و کانادا صحبت کرده تا برنامه‌ریزی فعالیت‌های ورزشی من و حمایت مالی ما را انجام بدهند. متن بیانیه من رو هم شوهرم به من داد تا منتشر کنم و می‌دانم کار افرادی است که می‌خواهند کارهای مهاجرت من را انجام دهند. اگر من نتوانم اینجا موفق شوم قطعاً متارکه می‌کنم و همه چیز را به مردم خواهم گفت. چون شوهرم من را مجبور به ترک ایران کرده و حالا می‌فهمم هدف از نزدیک شدن و ازدواج با من ساختن آینده‌ خودش بوده است! من نه اینکه الان پشیمان هستم ولی اگر نتوانم موفق شوم حتماً به‌جای پشیمانی خودم شوهرم را پشیمان می‌کنم.»

طلاق کیمیا علیزاده به علت خیانت همسرش +جزئیات و عکس

کیمیا در ادامه این صحبت از زنی فاسد و ثروتمند بنام شهین نام می‌برد که از او در قبال پرداخت پول خواسته بود در انتخابات اسفند ۹۸ از لیست انتخاباتی که معرفی می‌کند دفاع کند. شهین گفته ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند و نیز گفته سال ۹۴ مبلغ ۵۰ میلیون به مهناز افشار برای حمایت از یک لیست دیگر پرداخت کرده بود!! نکته جالب اینجاست که شهین دست روی هر کدام از سلبریتی‌ها می‌گذارد، پس از مدتی به خارج از ایران یا فرار می‌کنند یا پناهنده می‌شوند.

طلاق کیمیا علیزاده به علت خیانت همسرش +جزئیات و عکس

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

یک دیدگاه

  1. کسی که قدر این خاک نمی داند این بلا باید بر سرش بیاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *