فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا طوفان زینب چیست؟

انتشار امروز 30 بهمن 1400 * طوفان زینب چیست فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا را ببینید همراه جزئیات کامل ر در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

طوفان زینب چیست فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا را ببینید

طوفان زینب چیست

یکی از طوفان های مهیب و سهمگین که با سرعت ۱۷۰ کیلومتر در ساعت میوزد به طوفان زینب نام دارد و اعراب نام زینب را بر روی این طوفان قرار دادند.

فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا

طوفان زینب چندی پیش در آلمان باعث شد که کل این کشور را تحت تاثیر قرار دهد و در نهایت جان سه نفر را بگیرد و سرعت این طوفان به ۱۷۰ کیلومتر در ساعت می رسد و خسارات زیادی را به وجود آورد.

طوفان زینب چیست فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا را ببینید

این طوفان سبب شد که بعضی از درختان قطع شوند و همچنین خدمات مخابراتی و حمل و نقل نیز مختل شود در این طوفان سقف برخی از خانه های شیروانی از جای خود بلند شد و خسارت زیادی به مردم وارد کرد.

همچنین طوفان ۹۰ درصد شن های ساحل و به طول یک کیلومتر به هوا برد و سطح دید مردم را به شدت کاهش داد اداره هواشناسی آلمان اعلام کرده که طوفان زینب با عبور از کشورهای بالتیک به روسیه خواهد رسید.

طوفان زینب چیست فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا را ببینید

کریستوفر رهنرت، رئیس آتش نشانی لودنشاید، صبح دیروز به شبکه تلویزیونی ARD گفت: «هر چیزی که در تراس یا پشت بوم  است باید آورده شود و در انبار گذاشته شود». وی افزود: جعبه های گل یا گیاه باید از بالکن ها برداشته شوند.

طوفان زینب چیست فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا را ببینید طوفان زینب چیست فیلم کامل طوفان زینب در آلمان و اروپا را ببینید

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.