عادله نکونام کیست؟ عکس همسر جواد نکونام در فرودگاه

عادله نکونام کیست؟ عکس همسر جواد نکونام در فرودگاه

عادله نکونام کیست

عادله نکونام خواهر جواد نکونام است و نام همسرش نسرین مقدم میباشد جواد نکونام این روزها روزهای بسیار درخشانی را در استقلال تجربه میکند او سرمربی تیم استقلال است و در صد جدول به دنبال قهرمانی در لیگ میباشد این در حالیست که پرسپولیس با یک امتیاز اختلاف در تعقیب این تیم است.

جواد نکونام دارای دو فرزند میباشد یکی دختر و دیگر پسر است و در اکادمی استقلال بازی میکند.

عادله نکونام کیست؟ عکس همسر جواد نکونام در فرودگاه

جواد نکونام بر خلاف سایر سلبریتی ها علاقه ای به انتشار تصاویر همسر و خانواده اش ندارد و هیچ عکس از همسر جواد نکونام وجود ندارد در این صفحه تصویری که مشاهده میکنید لیلا بلوکات است که در سالهای دور با جواد نکونام مصاحبه ای انجام داده بود و برخی ا رسانه ها گمان میکنند او همسر جواد نکونام است که صحت ندارد.

همسر جواد نکونام میگوید همه از من درباهر پسرم آریان میپرسند حالا ديگر همه اول جوياي احوال او هستند. در جمع خانواده و فاميل همه اول سراغ او را مي گيرند و مي بينم كه اهالي رسانه هم همين طور هستند.يك روز همين طور كه دور هم نشسته ايد، پدر يا مادر هر كدام تان با خوشرويي به شما خواهند گفت خيلي دوست تان دارند و پاره تن شان هستيد اما آريان را بيشتر دوست دارند. به كمي بيشتر، خيلي بيشتر!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *