عروسی بهنوش طباطبایی غوغا کرد +فیلم لو فته

عروسی بهنوش طباطبایی غوغا کرد +فیلم لو فته

فیلم لو رفته از عروسی بهنوش طباطبایی که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است در این ویدیو تصاویری از مراسم عروسی بهنوش طباطبایی وجود دارد که در شبکه های اجتماعی وایرال شده است.

بهنوش طباطبایی در دورانی که با مهدی پاکدل ازدواج کرده بود تصاویر مراسم عروسی شان پخش شد و بازتاب زیادی را به همراه داشت انها در فیلم سینمایی مصائب دوشیزه با هم آشنا شده و در نهایت آشنایی شان به ازدواج ختم شد اما بعد از چند سال جدا شدند.

فیلم لو رفته عروسی بهنوش طباطبایی

مهدی پاکدل بعد از چند سال با خانم رعنا آزادی ور ازدواج کرد که البته خبرهای ضد و نقیضی از طلاق انها نیز به گوش میرسد.

همچنین ببینید:

ماجرای چالش واگعیه یا کیکه چیه؟

تغییر چهره بهنوش طباطبایی و پریناز ایزدیار در مراسم تشییع آتیلا پسیان

بررسی چهره جدید بهنوش طباطبایی با عمل زیبایی در مراسم آتیلا پسیانی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی بازیگر و همسرش و فرزندان +عکس

به هر حال خانم طباطبایی مجرد است و دیگر ازدواج مجدد نکرد تصاویری از این بازیگر در حاشیه حضورش در مراسم تشییع آتیلا پسیانی و داریوش مهرجویی منتشر شد که تغییر چهره او حسابی خبرساز شد تصاویری که نشان میداد خانم طباطبایی عمل های زیبایی انجام داده و چهره اش کاملا دگرگون شده است.

عروسی بهنوش طباطبایی غوغا کرد +فیلم لو فته

بهنوش طباطبایی در بیست و هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۰ در شهر تهران به دنیا آمد او در یک خانواده کم جمعیت با یک خواهر بزرگ شد و بر اساس علاقه به تحصیل در زمینه مهندسی و در نهایت انتخاب شغل بازیگری پرداخت.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *