عروسی دختر معین خواننده را ببینید داماد معین چرا این شکلیه!

عروسی و ازدواج دختر معین خواننده را ببینید داماد معین چرا این شکلیه!

معین خواننده لس انجلسی با انتشار تصاویری از دخترش ستاره خبر از ازدواجش داد معین دارای دو دختر به نام های پریچه و ستاره میباشد که حالا ستاره دومین دختر او ازدواج کرده است. معین از ازدواج اولش یک دختر به نام پریچه و از ازدواج دوم دختری به نام ستاره دارد.

معین سالهای زیادیست در عرصه خواننده فعالیت حرفه ای دارد و با قدرت در زمینه موسیقی ادامه میدهد.

عروسی دختر معین خواننده را ببینید داماد معین چرا این شکلیه!

عروسی دختر معین خواننده

نصرالله معین در سال ۱۳۶۸ در سن ۳۸ سالگی با یک خانم اهل اسپانیا ازدواج کرد و دوسال بعد در سال ۱۳۷۰ اولین فرزند معین بنام پریچه متولد شد که حالا دخترش عروس شده و به خانه بخت رفته است.

این وصلت تا 1374 اکثر دوام نیاورد و از معین از همسر اسپانیایی خود طلاق گرفت و تا 4 سال به همراه دخترش و اشرف خواهرش زندگی میکرد.

عروسی دختر معین خواننده را ببینید داماد معین چرا این شکلیه!

در سال ۱۳۷۸ با یک خانوم ایرانی بنام پانته آ ازدواج کرد که از وی نیز دختری بنام ستاره دارد؛او در حال حاضر در شهرک انسینو در لس آنجلس ساکن هست.

معین چندین آهنگ برای دخترش خوانده است که معروف ترین آنها آهنگ “پریچه” میباشد که در زمان خود یکی از پرطرفدارترین آهنگ ها به شمار می آمد.

انتقادات از معین برای دامادش

بسیاری زا کاربران فضای مجازی از معین بابت دامادش انتقاد کردند که چرا ظاهر این چنینی دارد نکنه ای که همیشه کاربران شبکه های اجتماعی در ایران به آن میپردازند و در باره شخصی ترین مسائل مردم اظهار نظر میکنند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. Narges Abdollahzadeh

    دخترش ستاره،ازدواج کرده…
    وافعا که هر مطلبی را بدون دقت در سایت می گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *