عکس های مراسم عقد و عروسی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو +تصاویر

عکس های مراسم عقد و عروسی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو +تصاویر

ژوزه مورایس سرمربی تیم سپاهان اصفهان به صورت رسمی با شیدا مقصودلو بازیگر سینما و تلویزیون ایران ازدواج کرد ازدواجی که بسیار جنجالی و خبرساز بوده و مورد توجه علاقمندان به فوتبال و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است .

ژوزه مورایس که از دین مسیحیت به دین اسلام آمده است نام خود را به محمد تغییر داد و با شیدا مقصودلو ازدواج کرد.

عکس های مراسم عقد و عروسی ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو +تصاویر

شیدا مقصودلو متولد ۶ شهریور ۱۳۷۶ در تهران بوده و ژوز مورایس متولد ۱۳۴۳ است و ۳۳ سال اختلاف سنی بین آنها وجود دارد .

همچنین ببینید

شیدا مقصودلو چه نسبتی با امیر تتلو دارد؟

شیدا مقصودلو بازیگر سینما و تلویزیون بوده که در فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی بازی کرده ست فیلم سینمایی قهرمان از مهم‌ترین تجربه هنری ایشان بوده که در فیلم اصغر فرهادی بازی کند نمایش‌های لوله و آرش و ترنج از دیگر کارهای او در تئاتر است ژوز موراس که در حال حاضر سرمربی تیم سپاهان بوده نام خود را به محمد تغییر داده است ایشان با تیم سپاهان موفق شد که رتبه سوم لیگ برتر را در سال ۱۴۰۳ کسب کند که البته رتبه خوبی برای هواداران این تیم نیست.

او همچنین در نمایش‌هایی مانند چند تکه لغزان، لوله، آرش، تورنج و نشانی به روی صحنه رفته است. «شیدا مقصودلو» و «ژوزه مورایس» در شهریور ماه ۱۴۰۱ با یکدیگر ازدواج کردند. ازدواج این زوج و همچنین مسلمان شدن «مورایس» بعد از ازدواج، بازتاب‌های گسترده‌ای در رسانه‌ها و فضای مجازی به دنبال داشته است.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *