علت بازداشت متین دو حنجره مشخص شد +جزئیات دستگیری

علت بازداشت متین دو حنجره مشخص شد +جزئیات دستگیری

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی خبر از بازداشت متین دوحنجره توسط مراجع قضایی را داد که مربوط به موزیک ویدیو “حضرت متین” این بازداشت صورت گرفته است در این موزیک ویدیو یک زن با پوشش نامناسب حضور دارد که در ایران ضبط شده است.

علت بازداشت متین دو حنجره

متین دو حنجره به علت موزیک ویدیو حضرت متین که یک زن با پوشش مستهجن حضور دارد بازداشت شده است.

متین دو حنجره سالها در خارج از کشور زندگی میکرده است که با آهنگ های خاص مورد توجه قرار گرفت او از دهه هشتاد تا کنون در عرصه موسقی فعالیت دارد و هر چند سال یک آهنگ منتشر میکند که البته استقبال انچنانی از اهنگ های متین دو حنجره صورت نمیگیرد.

علت بازداشت متین دو حنجره مشخص شد +جزئیات دستگیری

به هر حال متین دو حنجره برای آهنگ حضرت متین بازداشت شده است و برخی از کاربران معتقد هستند به دلیل انتشار پست اینستاگرامی دستگیر شده است.

تصویری از موزیک ویدیو حضرت متین از متین دوحنجره
تصویری از موزیک ویدیو حضرت متین از متین دوحنجره

متین دو حنجره که نام اصلی اش محمد مهدی معارفی است متولد ۱۳۶۶ در کرج است که در دهه هشتاد برای آهنگ “به تو چه” شهرت زیادی را به دست آورد اما بعد از مهاجرت به خارج از کشور به شغل دیگری پرداخت از موسیقی فاصله گرفت.

متین دو حنجره معمولا خواننده بی حاشیه است و خیلی کم پیش امده درباره مسائل مختلف سیاسی و یا اقتصادی در فضای مجازی صحبت کند.

همچنین ببینید:

استوری هانیه توسلی برای مهسا امینی که بازداشت شد +عکس

ماجرای بازداشت سحر قبادی و راننده اسنپ +جزئیات

بیوگرافی متین دو حنجره

متین دو حنجره نام اصلی اش محمد مهدی معارفی است که در ۱۳ شهریور ۱۳۶۶ در محله حیدرآباد کرج به دنیا امده است و تا چند سال پیش پدر و مادرش در این محله زندگی میکردند.

متین در حیدرآباد که محله ای فقیرنشین بود بزرگ شد و علاقه اش به خوانندگی باعث شد که به سراغ برخی از آهنگسازان بیاید صدای خاصش که میتوانست به صورت بم و نازک بخواند باعث شد که خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *