علت درگذشت و فوت جورج پترسون بدنساز مشخص شد +عکس

تاریخ انتشار 15 مهر 1400 – Study time 3 minutes

علت درگذشت و فوت جورج پترسون بدنساز مشخص شد +عکس و جزئیات مرگ او را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علت درگذشت و فوت جورج پترسون بدنساز مشخص شد +عکس

علت درگذشت و فوت جورج پترسون

جورج پترسون از بدنساز های حرفه ای و رزمی کاران قهرمان در جهان بوده که فردا قرار بود با هادی چوپان از رزمی کاران داخل قفس مسابقه بدهد

جورج پترسون قهرمانی های جهانی زیادی در کارنامه دارد و در اینستاگرامش با هادی چوپان کری های زیادی خواند و برای فردا خود را آماده کرده بودند اما متاسفانه لحظاتی پیش جورج پترسون چند ساعت قبل از شروع مبارزه ایست قلبی شد و در سن ۳۷ سالگی درگذشت.

علت درگذشت و فوت جورج پترسون بدنساز مشخص شد +عکس

درگذشت این ورزشکار آمریکایی شوک بزرگی به ورزشکاران داده

هادی چوپان بعد از شنیدن خبر درگذشت او در اینستاگرامش نوشت که ای کاش بودی و با یکدیگر مسابقه میدادیم من حتی حاضر بودم در مقابل تو بازنده باشم.

ورج متولد جورج پترسون در نیویورک امریکا بود

علت درگذشت و فوت جورج پترسون بدنساز مشخص شد +عکس

جورج پترسون می‌گوید یکی از عوامل کلیدی در یافتن شخصی مناسب این است که او نه تنها باید بتواند نقاط قوت بدن شما را بازگو کند بلکه باید بتواند بگوید چه نقاط ضعفی دارید (ایرادتان را نیز بگوید). اگر می‌توانید مربی‌ای پیدا کنید که از انتقاد از شما نترسد، پس در مسیری درست برای رسیدن به هدفی بزرگ قرار دارید.

علت درگذشت و فوت جورج پترسون بدنساز مشخص شد +عکس

اما موضوع فراتر از این هاست. بخش دیگر آن، احساس راحتی در کنار مربی تان است. جورج پترسون مربی خود را مثل یک دوست می‌داند. حتی اگر همین فردا بدنسازی را کنار بگذارد، باز هم وقت می‌گذارد و با مربی‌اش صحبت می‌کند. این دوستی آمیخته با صداقت صریح در مورد فیزیک بدنی او، پیوندی قابل اعتماد و واقعی بین آن‌ها ایجاد کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

یک نظر

  1. قرار بوده تو قفس مبارزه کنن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *