علت درگذشت و فوت سیامک اطلسی بر اثر کرونا بود؟ +عکس

September 26, 2021 – Study time 2 minutes

علت درگذشت و فوت سیامک اطلسی بر اثر کرونا بود؟ +عکس و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علت درگذشت و فوت سیامک اطلسی

آقای آطلسی بازیگر سرشناس و باسابقه سینما و تلویزیون کشورمان متاسفانه امروز ۴ مهر ۱۴۰۰ و اثر ابتلا به بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت

علت درگذشت و فوت سیامک اطلسی بر اثر کرونا بود؟ +عکس

او که مدتی به بیماری کرونا مبتلا بود در بیمارستان بستری شده بود و متاسفانه علت عفونت شدید بیماری کرونا فوت کرد

سیامک اطلسی متولد ۴۳۱۵ بوده و کار خود را در سال ۱۳۴۳ قبل انقلاب از طریق انجمن گویندگان آغاز کرد و اولین گام خود را با فیلم سینمایی مردان خشن آغاز نمود فیلمی که در آن بازیگران نامداری همچون محمد علی فردین بازی میکردند.

علت درگذشت و فوت سیامک اطلسی مشخص شد +عکس

قبل انقلاب ۳۳ فیلم سینمایی را بازی کرده بود و بعد از انقلاب مجدداً با فیلم شجاعان ایستاده می میرند به دنیای بازیگری برگشت و تا سال ۱۳۹۹ در سینمای ایران بازی کرد و در سال ۱۴۰۰ سریال سلمان فارسی را بازی می کرد که متاسفانه عمرش به دنیا باقی نبود.

سیامک اطلسی با نام اصلی عزت اطلسی فر دوبلور و بازیگر حرفه ای سینما و تلویزیون در ۴ تیر ۱۳۱۵ در ارومیه به دنیا آمده است. سیامک اطلسی تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم ادامه داده است و کار خود را از دوبله آغاز کرده و سپس پا به عرصه بازیگری گذاشته است.

علت درگذشت و فوت سیامک اطلسی مشخص شد +عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *