علت فوت مادر الهام اخوان مشخص شد +عکس مادر الهام اخوان

علت درگذشت و فوت مادر الهام اخوان مشخص شد +عکس و جزئیات مرگ

الهام اخوان بازیگر سرشناس و مطرح کشورمان در اینستاگرامش خبر از فوت مادرش داد الهام اخوان بازیگر سینما و تلویزیون ایران با سریال آفتاب پرست و دودکش و باخانمان دیده شد و با فیلم سینمایی دوزیست گام مهمی را در سینما برداشت.

علت فوت مادر الهام اخوان مشخص شد +عکس مادر الهام اخوان

علت فوت مادر الهام اخوان مشخص شد

گفته می‌شود که علت فوت مادر الهام اخوان ایست قلبی بوده است

مادر الهام اخوان بعد از مدتی بیماری در بیمارستان بستری بود و بعد از گذشت چند روز بر اثر ایست قلبی درگذشت.

الهام اخوان کار خود را با منشی صحنه آغاز کرد اما کم کم وارد تلویزیون شما در عرصه بازیگری خود را ارتقا داد.

علت فوت مادر الهام اخوان مشخص شد +عکس مادر الهام اخوان

عکس مادر الهام اخوان

او در حال حاضر در چند فیلم سینمایی بازی می‌کند سریال‌های دودکش و باخانمان و آفتاب پرست از مهم‌ترین کارهای او به شمار می‌آید.

الهام اخوان برای مادرش در اینستاگرام پیام غم انگیزی را به اشتراک گذاشت بسیاری از کاربران فضای مجازی و چهره‌های هنری با ابراز همدردی با الهام اخوان پیام‌های تسلیت برای او ارسال کردند

علت فوت مادر الهام اخوان مشخص شد +عکس مادر الهام اخوان

الهام اخوان بازیگر جوان و هنرمند کشورمان متولد 9 شهریور 1367 در شهر تهران است. او که در خانواده ای 5 نفره بزرگ شده است. متولد شهر تهران و بزرگ شده شهر اصفهان است. پدر الهام اخوان کارمند بانک و مادرش کارمند مخابرات است. الهام اخوان یک خواهر به نام عطیه و یک بردار به نام امیر دارد. این بازیگر جوان در دوره دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک در دبیرستان بهشت آئین اصفهان به تحصیل پرداخت.

علت فوت مادر الهام اخوان مشخص شد +عکس مادر الهام اخوان

شد. در ادامه بعد از اولین حضور الهام اخوان در صحنه تئاتر او برای کسب مهارت و دانش بیشتر در این زمینه به تهران رفت. در تهران در کلاس استاد سمندریان حضور پیدا کرد و بعد در رشته هنر کنکور داد و در دانشگاه هنر تنکابن قبول شد اما در رشته معماری انتقالی گرفت. الهام اخوان در ادامه در زمینه منشی صحنه فعالیت خود را آغاز کرد. بعد از کار منشی صحنه مجدد به بازی در تئاتر بازگشت سال 1397 زمانی که 30 ساله بود برای بازی در نمایش تئاتر متفاوت انتخاب شد و در سالن انتظامی به اجرا پرداخت.الهام اخوان برای اولین بار زمانی که 16 سال داشت در سال 1383 وارد صحنه تئاتر شد.این تئاتر در شهر اصفهان و به کارگردانی ابراهیم ابراهیمان اجرا شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *