بیوگرافی محسن قاسمی قهرمان کشتی گیر و فرنگی کار و همسرش +عکس

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی کشتی گیر بروجردی

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی کار بروجردی را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

محسن قاسمی قهرمان لرستانی کشتی که در میادین ملی و بین‌المللی عناوین زیادی کسب کرده بود، امشب و پس از اینکه مدت‌ها در کما قرار داشت، دارفانی را وداع گفت.

در همین راستا فرید بهرامی رئیس هیات کشتی لرستان با اشاره به درگذشت محسن قاسمی، اظهار کرد: متاسفانه امشب قهرمان کشتی فرنگی لرستانی را پس از تحمل سال‌ها رنج زندگی نباتی از دست دادیم.

وی خاطرنشان کرد: محسن قاسمی کشتی‌گیر بنام لرستانی بارها در میادین مختلف ملی و بین‌المللی پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز درآورده بود و عناوینی همچون قهرمان کشتی فرنگی آسیا و جهان را در کارنامه خود داشت.

رئیس هیات کشتی لرستان با بیان اینکه محسن قاسمی از کشتی‌گیران بااستعداد و نابغه‌های استان و کشور محسوب می‌شد، گفت: متاسفانه قهرمان کشتی لرستان امشب جان به جان آفرین تسلیم کرد.

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی کار بروجردی

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی

محسن قاسمی کشتی گیر سبک فرنگی کشورمان که چندی پیش در کما به سر می برد متاسفانه به علت ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

محسن قاسمی از قهرمانان کشتی کشورمان بوده که مدتی به دلایل شخصی به اعتیاد روی می‌آورد.

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی کار بروجردی

دوستان و خانواده او تلاش زیادی کردند تا بتوانند او را به میادین ورزشی برگردانند و برای همین منظور او را به کمپ ترک اعتیاد بروجرد می فرستند اما بعد از چند هفته محسن قاسمی با تعدادی از اراذل و اوباش در کمپ ترک اعتیاد درگیر شده و ضربه سنگینی  به سرش وارد می شود و منجر به ضربه مغزی شدن این کشتی گیر میشود و به کما میرود.

بعد از گذشت چند سال کما و زندگی نباتی در نهایت جانش را از دست می‌دهد.

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی کار بروجردی

سوابق و افتخارات

محسن قاسمی متولد ۱۳۶۹ در بروجرد بوده و دارنده مدال طلایی ایران و آسیا می‌باشد و در رده نوجوانان توانسته بود مدال طلای آسیا و در رده جوانان با ۳ مدال طلای آسیا را کسب کند.

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی کار بروجردی

او مدتی در تیم ملی کشورمان به همراه حمید سوریان و سایر ستاره های تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان فعالیت می‌کرد درباره مرگ ایشان رئیس هیئت کشتی استان لرستان گفت محسن قاسمی از کشتی‌گیران با استعداد و نابغه کشورمان بود که متاسفانه شب گذشته جان به جان آفرین تسلیم کرد درباره تشییع پیکر ایشان واده او تصمیم خواهند گرفت و برنامه‌های نیز پیش بینی کرده‌ایم

علت درگذشت و فوت محسن قاسمی قهرمان کشتی فرنگی کار بروجردی

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

یک نظر

  1. قابل توجه آقای عباس جدیدی که چندین بار گفته چرا توجهت به کشتی بیشتر معطوف به مازنران هست؛ علت اینه که شما قادر به محافظت از ورزشکارنت نیستی و به راحتی به پرتگاه سقوط می کنند ولی در این دیار همه مراقب قهرمانانش هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *