علت درگذشت و فوت مسعود ولدبیگی پدر سحر ولدبیگی + عکس

علت درگذشت و فوت مسعود ولدبیگی پدر سحر ولدبیگی + عکس  و جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

علت درگذشت و فوت مسعود ولدبیگی

آقای مسعود ولدبیگی یکی از گریموهای سینما و تلویزیون و پدر سحر ولدبیگی بازیگر سرشناس کشورمان امروز بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

علت درگذشت و فوت مسعود ولدبیگی پدر سحر ولدبیگی + عکس

وی سالهای زیادی در سینما و تلویزیون کار گریم انجام میداد و دخترش را به دنیای بازیگری معرفی کرد.

بیوگرافی

مسعود ولدبیگی هنرمند توانمند ایرانی متولد سال ۱۳۱۴ در کرمانشاه می باشد این هنرمند پدر سحر ولدبیگی یکی از بازیگران مشهور ایرانی میباشد در ادامه با شرح آثار او و علت درگذشتش با ما همراه باشید

علت درگذشت و فوت مسعود ولدبیگی پدر سحر ولدبیگی + عکس

مسعود ولدبیگی کار حرفه‌ای خود را از سینما آغاز کرد و سال 1368 در 54 سالگی در فیلم بازی تمام شد به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده به عنوان طراح گریم فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال مختارنامه، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مسعود ولدبیگی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون حبیب اسماعیلی، حسن رضایی، سایه میثمی و جمشید لایق را تجربه کرد.

علت درگذشت و فوت مسعود ولدبیگی پدر سحر ولدبیگی + عکس

در سال 1390 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید آثار مهمی حضور داشته است. او در این سال در 2 سریال مهم تلویزیون حضور داشت و خود را به جامعه هنرمندان معرفی کرد. آثار مهم مسعود ولدبیگی در این سال، فعالیت در سریال سقوط یک فرشته به کارگردانی بهرام بهرامیان و حمید بهرامیان و فعالیت در سریال مختارنامه به عنوان طراح گریم محسوب می‌شود.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *