علت طلاق سروش هیچکس و آزاده مشخص شد

علت طلاق سروش هیچکس و آزاده مشخص شد

ماجرای جدایی سروش هیچکس و آزاده

آزاده اکبری همسر سروش هیچکس در اینستاگرام خود اعلام کرد که از این خواننده طلاق گرفته و جدا شده است و دیگر با هم زندگی نمی‌کنند.

آزاده اکبری نوشته که سروش یکی از بهترین و دلسوزترین ادم‌هایی بوده که با او در ارتباط بوده است و هیچگاه او را فراموش نخواهد کرد و همیشه به یادش خواهد بود به خاطر روزهای خیلی خوبی که کنار یکدیگر بودند و به هم کمک کردند او می‌گوید که سروش هیچکس خیلی چیزها به من یاد داد و از اینکه مثل معلم کنارم بود از او ممنونم.

علت طلاق سروش هیچکس و آزاده مشخص شد

هیچکس خواننده نیز درباره آزاده اکبری چنین جملاتی را نیز به کار برده است و از او به عنوان یک دوست خیلی خوب یاد کرده که از او چیزهای زیاد یاد گرفته است.

علت طلاق سروش هیچکس و آزاده

به نظر می‌رسد که آزاد اکبری برای مسائل شخصی و خانوادگیش ناچار شده که سوئد را ترک کند و به کشور دیگر برود و این اتفاق باعث شده که ناچار شوند از یکدیگر جدا شوند چرا که هیچکس می‌توانسته سوئد را ترک کند و تصمیم داشته در همان کشور بماند برخی دیگر مسائل دیگر از جمله ازدواج رسمی را مطرح کردند و به این صورت که آزاده اکبری از هیچکس خواسته که با او ازدواج رسمی کند اما هیچکس از این کار استقبال نکرده و در نهایت تصمیم گرفتند جدا از هم زندگی کنند.

همچنین ببینید

علت طلاق همایون شجریان و سحر دولتشاهی مشخص شد +عکس

علت طلاق و جدایی سولماز و احسان از زبان خودشان +عکس

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *