علت فوت امیرفرشید رحیمیان همسر سابق کتایون ریاحی مشخص شد
امیرفرشید رحیمیان موسیقیدان در دهه 60 با کتایون ریاحی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام پوریا شد.

علت فوت امیرفرشید رحیمیان همسر سابق کتایون ریاحی مشخص شد

علت فوت امیرفرشید رحیمیان

علت فوت امیرفرشید رحیمیان همسر سابق کتایون ریاحی ایست قلبی اعلام شده است امیرفرشید رحیمیان نوازنده ترومپت، آهنگساز و رهبر ارکستر ایرانی بود که در سن 64 سالگی فوت کرد او همسر سابق کتایون ریاحی بود که از هم طلاق گرفتند و دارای یک فرزند به نام پوریا بود که او هم در عرصه موسیقی فعالیت میکرد.

علت فوت امیرفرشید رحیمیان همسر سابق کتایون ریاحی مشخص شد

ازدواج و طلاق از کتایون ریاحی

امیرفرشید رحیمیان موسیقیدان در دهه 60 با کتایون ریاحی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر به نام پوریا شد که در نهایت به طلاق ختم شد و کتایون ریاحی با مسعود بهبهانی ازدواج کرد.

بیوگرافی امیرفرشید رحیمیان

امیرفرشید رحیمیان متولد سال 1338 در تهران بوده و استاد موسیقی ایرانی و رهبر ارکستر میباشد و سالهای زیادی برای موسیقی ایران تلاش کرده و با خواننده های سرشناسی همکاری داشت.

همچنین ببینید:

بیوگرافی دکتر فرامرز هرمزی دانشمند کیست +علت فوت

او در سال 1349 در حالی که 12 سال سن داشت وارد هنرستان عالی موسیقی شد. او به دلیل عشق زیادی که به ترومپت داشت، در یادگیری و نواختن ساز پیشرفت چشمگیری داشت. تا اینکه در پایان سال اول آموزش ترومپت در سن 12 سالگی موفق به برگزاری کنسرت در تالار هنرستان عالی موسیقی شد. در 13 سالگی به عضویت ارکستر سمفونیک فرهنگستان عالی موسیقی به سرپرستی علی درشی درآمد.

 

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *