علت فوت بیتا توکلی بازیگر در چشم باد چه بود؟

علت فوت بیتا توکلی بازیگر سریال در چشم باد چه بود؟

علت فوت بیتا توکلی بازیگر در چشم باد

بیتا توکلی در ٢٢ شهریور ۱۳۸۴ در 11سالگی بر اثر تصادف درگذشت او تجربه بازی در سریال در چشم باد و فیلم سام و نرگس را داشت.

بیتا توکلی زمانی که 11 سال سن داشت مادرش مدتی در کما بود پدرش نذر کرده بود که اگر او به هوش امد به مشهد بروند و در نهایت مادر بیتا توکلی به هوش آمد و تصمیم گرفتند نذر خود را ادا کنند آنها بعد از بازگشت از مشهد در 22 شهریور 1384 در جاده مشهد به دامغان تصادف کردند و هر سه نفر جان باختند.

علت فوت بیتا توکلی بازیگر در چشم باد چه بود؟

بیتا توکلی و پدر و مادرش هر سه در تصادف فوت کردند

بیتا توکلی به همراه پدر و مادرش در تصادف فوت کردند در حالی که پیش تر گفته میشد فقط بیتا فوت کرده است در حالی که خانوادگی فوت کردند.

می‌توان به تماشای سریال در چشم باد نشست و خود را به جای پدر و مادر واقعی بازیگران خردسال این سریال گذاشت و در دل گفت حالا آنها چه لذتی می‌برند از این که کودکان خود را در سریالی مهم می‌بینند! این کودکان که اکنون اینقدر خوب بازی می‌کنند در آینده حتما بازیگران توانایی خواهند شد،‌ اما این بازی ذهنی زیاد دوام نمی‌آورد، چون وقتی با یکی از عوامل سازنده سریال در چشم باد تماس می‌گیری تا نام بازیگر لیلی را از او بپرسی او به تو می‌گوید؛ اگر برای مصاحبه می‌خواهید سه‌چهارم سالی دیر تماس گرفته‌اید، تعجب می‌کنی و با خود می‌گویی شاید او همراه خانواده‌اش به خارج از کشور رفته است! اما این ذهنیت هم دیری نمی‌پاید چون از آن طرف خط به تو می‌گویند که لیلی همراه خانواده اش به سفر رفته است، آن هم سفری بی بازگشت! او دیگر هرگز در این دنیا نخواهد بود تا لیلی و نقش آفرینی ها و سرنوشت او را ببیند.

علت فوت بیتا توکلی بازیگر در چشم باد چه بود؟

و تو آن وقت است که به یاد می‌آوری چند سال پیش خبری به ظاهر کوچک تو را غمگین کرد؛ خبر درگذشت «بیتا توکلی» بازیگر نقش لیلی در سریال در چشم باد که هنگام برگشت از مشهد مقدس همراه خانواده‌اش تصادف کردند و همگی جان باختند.

علت فوت بیتا توکلی بازیگر در چشم باد چه بود؟

آن روز از شنیدن این خبر به اندازه امروز بهت زده نشدیم، چون هنوز پخش سریال در چشم باد آغاز نشده بود و بازی لیلی را ندیده بودیم. افسوس که لیلی پیش از این‌که زندگی مجنون‌وار خود را در کنار بیژن ببیند به دیاری رفته که بازگشتی در آن نیست. زنده یاد بیتا توکلی در 11 قسمت از سریال در چشم باد بازی دارد. بعد از آن نقش بزرگسالی او را هنر پیشه‌ای تاجیک به نام «ستاره آو» بازی می‌کند. لیلی در کنار بیژن روزهای تلخ و شیرینی را خواهد گذراند، اما دیگر بیتا توکلی نخواهد بود تا ببیند که بیژن با او و احساس او چه خواهد کرد… روحش شاد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *