علت فوت همسر بیوک میرزایی چه بود؟ + عکس و جزئیات

علت فوت همسر بیوک میرزایی چه بود؟ + عکس و جزئیات فوت همسرش بیوک میرزایی بازیگر را در این صفحه ببینید.

علت فوت همسر بیوک میرزایی چه بود؟

بیوک میرزایی چندین سال پیش ازدواج کرده بود و همسرش را در ماه رمضان ۹۶ از دست داد و همسرش بر اثر بیماری سرطان فوت کرده است.

حاصل این ازدواج دو فرزند یک دختر به نام طاهره و یک پسر به نام پوریا می باشد.

علت فوت همسر بیوک میرزایی چه بود؟ + عکس و جزئیات

من در این ماه مبارک عزیزترین فرد زندگی‌ام را از دست داده‌ام.
یادم نمی‌رود که سر سفره افطار همسرم که از بیماری رنج می‌برد در همان لحظه افطار کنار سفره از دنیا رفت وی در برنامه ای به یاد همسرش روی آنتن گریه کرد و نشان از عشق و علاتقه وی به همسر جوانش می باشد

بیوک میرزایی گوینده رادیو و هنرپیشه سینما و تلویزیون مشهور و محبوب ایرانی متولد ۹ مرداد ماه سال ۱۳۳۴ که هم اکنون وی ۶۵ سال سن دارد و در تهران چشم به جهان گشوده است. همچنین ایشان فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه آزاد می باشد.

وی در همین راستا ادامه داد: روزهای ماه رمضان در رادیو روزهای خوشی است. گاهی ضبط برنامه در لحظات افطار و یا سحر رقم خورده و فضای خاصی را به استودیو می‌بخشد. حضور جمع هنرمندان در لحظات سحر و افطار در کنار یکدیگر بسیار شیرین و دلچسب است. تمامی این روزها خاطرات خوبی است که هر لحظه برای من و دوستانم در رادیو رقم می‌خورد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *