عمامه پراکنی (انداخن عمامه) روحانیون و طلبه ها کار زشت اغتشاشگران

عمامه پراکنی (انداخن عمامه) روحانیون و طلبه ها کار زشت اغتشاشگران در خیابان که این روزها ویدیوهایی در رسانه های خارجی منتشر میشود.

عمامه پراکنی (انداخن عمامه) روحانیون و طلبه ها کار زشت اغتشاشگران

ماجرای عمامه پراکنی (انداخن عمامه) روحانیون در خیابان

عمامه پراکنی یکی از کارهای زشت توسط برخی از معترضان کم سن و سال در خیابان بوده که ویدیو های آن در رسانه های ضد انقلابی با استقبال روبرو شده است.

شبکه های معاند نوجوانان را تحریک به انداختن عمامه روحانیون در خیابان کرده و از آنها خواسته است که از این کار خود فیلمبرداری کنند کار بسیار زشتی که این رسانه ها به آن دامن می زنند.

بدون شک اگر معترضان مشکلشان حجاب اجباری است پس باید این را به خوبی درک کنند که خودشان باید به عقاید دیگران احترام بگذارند و اینکه اهانت به روحانیون و لباس آن ها در هیچ جای اخلاق و فرهنگی پذیرفته نیست.

اما شاید برای شما هم جالب باشد که این کار ۲۰ سال پیش نیز توسط برخی از گروه‌های تندرو صورت می گرفت در سال ۱۳۷۸ امامه عبدالله نوری وزیر وقت کشور توسط تندروها مورد اهانت قرار گرفت و در سال ۸۸ لباس مهدی کروبی در نمایشگاه مطبوعات مورد اهانت قرار گرفت امیدواریم که شاهد چنین اقداماتی در خیابانها نباشیم و نوجوانان نیز با هر فراخوانی تحریک نشده و بر روی رفتار خود عمل کنند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *