عکس بهاره رهنما و مهوش وقاری فتوشاپ بود؟ + واکنش بهاره رهنما

عکس بهاره رهنما و مهوش وقاری فتوشاپ بود؟ + واکنش بهاره رهنما به این عکس را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید

چندی پیش بعد از فوت محسن قاضی مرادی ،ر مراسم ترحیمی در خانه ایشان برگزار شد و تصویری از بهاره رهنما در کنار مهوش وقاری همسر محسن قاضی مرادی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

عکس بهاره رهنما و مهوش وقاری فتوشاپ بود؟

خانم بهاره رهنما در حالی که کنار مهوش وقاری عکس یادگاری گرفته بود که خانم وقاری چهره ای غمگین و ناراحت داشته در حالی که بهاره رهنما در حال لبخند زدن بود.

عکس بهاره رهنما و مهوش وقاری فتوشاپ بود؟ + واکنش بهاره رهنما

این تصویر از بهاره رهنما واکنش‌های منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت و او را مورد انتقاد قرار دادند که چرا در در کنار کسی که عزادار است در حال لبخند زدن و سلفی گرفتن است

در نهایت فشارها آنقدر بر روی بهاره‌رهنما زیاد شد که ایشان تصویری در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت که تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی کاملا دروغ بوده و عکس اصلی همین است که در اینستاگرام من منتشر شده و خانم وقاری چهره ناله و غمگین ندارد و برخی که گویا بیمار هستند اقدام به فتوشاپ کردن عکس خانم قاری کرده اند تا برای من حاشیه درست کنند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *