عکس جدید جومونگ پیری و شکسته شدن صورتش را ببینید

عکس پیری جومونگ جدید و چهره شکسته شده را ببینید

تصویر جدید بازیگر جومونگ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که واکنش‌های زیادی را در پی داشته است و بسیاری از علاقمندان به این بازیگر را حسابی شگفت زده کرده است.

عکس جدید جومونگ پیری و شکسته شدن صورتش را ببینید

افسانه جومونگ سال‌هاست از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش می‌شود در بین مردم ایران از محبوبیت بسیاری برخوردار از به خصوص بازیگر نقش اصلی آن یعنی جومونگ یکی از سلبریتی‌های خارجی محبوب در ایران است تصاویری از چهره شکسته شده که گرد پیری بر روی چهره او نشسته منتشر شده است و موجب ناراحتی هواداران این بازیگر کره‌ای شده است.

عکس جدید جومونگ پیری و شکسته شدن صورتش را ببینید

سونگ ایل گوک فرزند اول یک خانواده ثروتمند بود، پدرش تاجر و مادرش از اعضای شورای ملی جمهوری کره بود. یک خواهر کوچکتر به اسم سونگ سونگ یی دارد. در دوران کودکی در رفاه کامل بزرگ شده است. در یک مصاحبه گفته است هرگز حسرت چیزی را نداشته و از نظر مادی هرچه میخواسته پدر و مادرش تامین میکردند.

او به خاطر بازی در سریال افسانه جومونگ در بین مردم به شهرت و محبوبیت عجیبی دست یافت. او متاهل است و فرزند سه قلو دارد. به تازگی جومونگ تصاویر جدیدی از سه قلوهاش منتشر کرده که در فضای مجازی پربازدید شد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *