عکس خواستگاری از رامین رضاییان در جامجهانی تورو خدا با من ازدواج کن

عکس خواستگاری دختر از رامین رضاییان در جامجهانی تورو خدا با من ازدواج کن

عکس خواستگاری از رامین رضاییان در جامجهانی تورو خدا با من ازدواج کن

خواستگاری از رامین رضاییان در جامجهانی توسط دختر زیبا و جذاب که از روی سکوی تماشاگران با یک پلاکارد از رامین رضاییان خواستگاری میکند.

خواستگاری از رامین رضاییان

جام جهانی فوتبال همیشه از جذابیت‌های بسیار زیادی برخوردار بوده و همچنین حواشی فراوانی دارد.

در یک مسابقات جاممجهانی اتفاقات زیادی بر روی سکوها رخ می دهد به عبارت دیگر حواشی جام جهانی باعث جذابیت مسابقات فوتبال شده است.

تصاویری از یک خانم جوان در فضای مجازی منتشر شده که با گرفتن پلاکاردی از رامین رضاییان خواستگاری می کند و از او میخواهد که ازدواج کند (البته این عکس فتوشاپ است و مربوط به رامین رضاییان نیست)

عکس خواستگاری از رامین رضاییان در جامجهانی تورو خدا با من ازدواج کن

چنین اتفاقاتی در ادوار جام جهانی رخ داده است و بر روی سکو تماشاگران برخی از خانم ها درخواست ازدواج به بازیکنان میدهند.

رامین رضاییان زننده گل دوم تیم ملی ایران در مقابل ولز از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد و با حضور کارلوس کی روش در اوج آمادگی به سر می‌برد.

جالب است بدانید در دوران مربیگری اسکوچیچ وضعیت رامین رضاییان در تیم ملی بسیار بد بود و او را به تیم ملی دعوت نمی کرد اما با بازگشت کارلوس کی روش مجدداً رامین رضاییان به ترکیب اصلی تیم ملی ایران بازگشته و البته بسیار خوب عمل کرده است و پاسخ اعتماد کارلوس کی روش را داده است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی رامین رضاییان فوتبالیست و همسرش
ماجرای پیراهن ۳۵ میلیونی رامین رضاییان برند
فیلم طناب زدن رامین رضاییان با آهنگ رامین عشق تیم ما رامین خوش تیپ ما

رضاییان از فوتبالیست های پرحاشیه کشورمان می باشد او و مهدی طارمی از رابطه بسیار خوبی برخوردار هستند و از دوستان صمیمی به شمار می آیند و در بازی ایران و لبنان نیز به خوبی دیدیم مهدی طارمی در حالی که دو بازیکن در اطراف خود داشت ترجیح داد پاس را به رامین رضاییان بدهد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *