(عکس) خودکشی پدر امیرحسین مرادی + علت و جزئیات

(عکس) خودکشی پدر امیرحسین مرادی + علت و جزئیات را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید

(عکس) خودکشی پدر امیرحسین مرادی

سایت مشرق نیوز درباره خودکشی این پدر نوشت که او به دلیل تحت تاثیر فشار های روانی که رسانه های خارجی منعکس کرده بودند دست به خودکشی زده است!

(عکس) خودکشی پدر امیرحسین مرادی + علت و جزئیات

در چندماه اخیر خبر حکم اعدام سه پسر جوان معترض آبان 98 در رسانه های بیگانه منتشر شد که در شبکه های اجتماعی کمپین اعدام نکنید به راه افتاد و حتی برخی از ستاره های سینمای ایران از قوه قضاییه خواستند که این یه نفر را مورد عفو قرار بدهند و اعدامش نکنند.

امروز خبر رسید پدر یکی از این سه نفر (امیرحسین مرادی) خودکشی کرده و جان خود را از دست داده است.

(عکس) خودکشی پدر امیرحسین مرادی + علت و جزئیات

سایت مشرق نیوز نوشت

طبق گفته مادر امیرحسین مرادی، پس از توقف حکم اعدام فرزندش، بارها تماس هایی از خارج از کشور با خانواده برقرار شده و ان ها را دعوت به فعالیت و مصاحبه علیه نظام کرده اند، افراد در این تماس ها با تحت فشار قرار دادن پدر امیرحسین مرادی عنوان میکردند که اگر سکوت کنید فرزندتان قطعا اعدام خواهد شد.

در این پرونده نیز رسانه های خارجی همان بلایی را که به نحوی دیگر بر سر خانواده نوید افکاری اورده بودند، تکرار کرده و با فشار روانی بر خانواده مرادی باعث شدند پدر او دست به خودکشی بزند.

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *