عکس های جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری مازندرانی +ویدیو و کلیپ

عکس های جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری مازندرانی +تصاویر و ویدیو کلیپ

صدف صفرزاده خانم معلم اخراجی قائمشهری مازندرانی این روزها نامش در رسانه‌های کشورمان به تیتر اول تبدیل شده است.

عکس های جدید صدف صفرزاده

حالا او توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است بعد از انتشار ویدیویی از خانم صفرزاده به همراه شاگردانش در کلاس درس که آهنگ گنگستر شهر آمل را زمزمه می کردند با واکنش آموزش و پرورش مازندران همراه شد و او را اخراج کرد.

عکس های جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری مازندرانی +ویدیو و کلیپ

حواشی اخراج

اما اخراج این خانم معلم خلاق با واکنش‌های تند کاربران فضای مجازی همراه شد و معتقد بودند اخراج، تصمیم بسیار سختگیرانه برای این معلم جوان بوده است.

وساطت آیت الله معلمی

در نهایت بعد از گذشت چند روز آیت الله معلمی با ارسال نامه‌ای به آموزش و پرورش خواستار بازگشت این معلم جوان به محل کارش شد و نوشت که به مناسبت عید مبعث او را ببخشند.

عکس های جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری مازندرانی +ویدیو و کلیپ

در نهایت این اتفاق افتاد و معلم آملی به محل کار خود بازگشت و ویدیو های مختلفی در فضای مجازی از صدف صفرزاده منتشر می شود که نشان می دهد او یکی از معلمان جوان خلاق و مهربان آموزش و پرورش است که دانش آموزان او را بسیار دوست دارند و در کلاس درس فضای بسیار صمیمانه ایجاد کرده است.

اما یکی از کارشناسان گفته: اگر بنا باشد از نظرگاه کارشناسی، اجتماعی و روانکاوانه به ماجرا نگاه کنیم، این رفتار خانم معلم است که قابل نقد است. اصلا مگر می‌شود شما بردارید کودکانی را وادار کنید به اینکه یک ترانه سخیف را با هم بخوانند و شما هم بایستید جلوی آن‌ها و ادا و اطوار دربیاورید، بعد فیلم آن را ضبط کنید و لابد در پی آن هم باشید که در اینستاگرام لایک و کامنت جمع کنید، بعد من منتقد و روزنامه‌نگار اجتماعی بتوانم کار شما را تایید کنم؟! مگر تا کی قرار است رویداد‌های اجتماعی را ما در بستر دو قطبی دولت- ملت تحلیل کنیم؟! آن‌هایی که در این باره حرف‌های سیاسی می‌بافند، نان‌شان در این کار است. هرچند در مراتبی از این ماجرا، امر سیاسی دخیل است، اما نه در این سطحی که منتقدان نظام سیاسی کشور این دو روز بحث کرده‌اند و می‌کنند.

عکس های جدید صدف صفرزاده معلم قائمشهری مازندرانی +ویدیو و کلیپ

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *