عکس همسر مهران مدیری را ببینید همسر جوان او جنجال شد

عکس همسر مهران مدیری را ببینید همسر جوان او جنجال شد چند سال است که علاقمندان به مهران مدیری می خواهند  بدانند که همسر این کارگردان کشورمان کیست.

عکس همسر مهران مدیری را ببینید همسر جوان او جنجال شد

عکس همسر مهران مدیری را ببینید

مهران مدیری تا به حال از همسر خود رونمایی نکرده است و عکس دونفره ای از آنها وجود ندارد بسیاری از رسانه ها معتقد هستند که مهران مدیری از همسرش جدا شده است.

مهران مدیری دارای دو فرزند به نامهای شهرزاد و فرهاد بوده که شهرزاد در زمینه طراحی صحنه و لباس و فرهاد در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

عکس همسر مهران مدیری را ببینید همسر جوان او جنجال شد

جالب است بدانید که مجله نیوزویک در مقاله های مهران مدیری را در سال ۲۰۰۹ به عنوان بیستمین مرد قدرتمند ایران عنوان کرده بود که تا بحال جوایز زیادی را دریافت کرده است و رکوردار بیشترین دریافت جایزه از جشنواره حافظ می باشد.

اما با این حال تا به حال نتوانسته که سیمرغ بلورین دریافت کند.

مهران مدیری در ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ به دنیا آمده و در حال حاضر ۵۵ سال سن دارد او دارای سه برادر بزرگتر به نام های محسن و مسعود و مهرداد است از سن ۱۶ سالگی مهران مدیری بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و سپس در سال ۱۳۶۸ با رادیو به استخدام صدا و سیما درآمد مهران مدیری ۶ سال گوینده داستان شب بوده است او در سال ۱۳۷۲ به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز بعد از انقلاب را ساختند.

در صورتی که در این صفحه اطلاعاتی به اشتباه درج شده است میتوانید در قسمت دیدگاه پایین صفحه اطلاع رسانی کنید تا اصلاح یا حذف شود
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *