فرزاد حسنی به ایران اینترنشنال پیوسته؟ واقعیت دارد؟

پیوستن فرزاد حسنی به شبکه ایران اینترنشنال واقعیت دارد؟ جزئیات را در این صفحه ببینید.

ماجرای پیوستن فرزاد حسنی به شبکه ایران اینترنشنال

بعد از فوت خانم آزاده نامداری بسیاری از مردم کنجکاو شدند بدانند که فرزاد حسنی همسر سابق این مجری چه واکنشی از خودت نشان میدهد!! در حالی که فرزاد حسنی در اینستاگرام فعالیت ندارد و او هیچ مصاحبه ای یا واکنشی به این موضوع نداد.

فرزاد حسنی به ایران اینترنشنال پیوسته؟ واقعیت دارد؟

حالا شایعه ای منتشر شده که فرزاد حسنی به خارج کشور رفته و به شبکه ایران اینترنشنال پیوسته است که البته خیلی زود توسط فرزاد حسنی تکذیب شد و اعلام کرد که این خبر صحت ندارد .

آقای فرزاد حسنی بعد از برنامه کوله پشتی که ایام رمضان پخش میشد به شهرت رسید از بعد از مصاحبه جنجالی که با سردار رادان درباره گشت ارشاد انجام شد سبب شد از صدا و سیما مدتی به دور بماند اما مجددا به صدا و سیما بیاید.

او در چندسال اخیر خیلی کم کار شده است

فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی آباد تهران متولد شد. فرزاد حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاسهای حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده است. برنامهٔ تلویزیونی گفت و گو محور کوله پشتی که به مجری گری او بین سال های ۸۳ تا ۸۶ پخش میگردید باعث شهرت وی شد. او همچنين در رادیو هم اجرای برنامه می پردازد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *