فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست و کجا هستند +شغل

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست و کجا هستند +شغل

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه تهران کیست Children of Kazem Siddiqui و کجا هستند +شغل فرزندان آیت الله کاظم صدیقی و چه کاری هستند و چه میکنند؟ ماجرای زمین خواری هزار میلیارد تومانی ازگل چیست و به کجا کشید؟

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست و کجا هستند +شغل

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست

در روزهای گذشته نام فرزندان آیت الله کاظم صدیقی حسابی خبرساز شده است از خبر زمین خواری ازگل گرفته تا واریز ماهانه یک میلیارد تومان به حساب انها واکنش های زیادی را در پی داشته است.

درباره زندگی شخصی و تعداد فرزندان و نوه های آیت الله صدیقی امام جمعه تهران اطلاعات چندانی وجود ندارد و فقط حواشی که پیرامون آنها به وجود امده است این روزها در رسانه ها بلد شده است.

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست و کجا هستند +شغل

ماجرای حقوق ماهانه یک میلیارد

سایت خبر فوری نوشتته در پی انتشار گزارش «زمین‌خواری ۱۰۰۰ میلیاردی آیت الله صدیقی و پسران» اسناد جدیدی از خانواده امام جمعه موقت تهران و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دستم رسیده که نشان می‌دهد فعالیت‌های مرتبط با حوزه‌ی علمیه امام خمینی در ازگل به ریاست آقای صدیقی با حساب‌های شخصی ایشان و پسرشان ارتباط مستقیمی دارد.

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست و کجا هستند +شغل

اکنون اسناد تازه نشان می‌دهد که درآمدهای حاصل از یکی از دارایی‌های ارزشمند حوزه‌ علمیه امام خمینی تهران به جای واریز به حساب این حوزه علمیه یا مرکز خدمات حوزه علمیه؛ به حساب موسسه‌ای واریز می‌شود که همه کاره‌ی آن «کاظم صدیقی» و پسرش «محمد مهدی صدیقی» است.

سوژه‌ی این گزارش وضعیت مالکیت درآمدهای « هتل جهان » در مشهد است. هتلی است که سال ۱۳۹۳ از سوی خیرین به حوزه علمیه امام خمینی تهران در ازگل به مدیریت کاظم صدیقی واگذار شد تا از درآمدهای آن برای حوزه‌ی علمیه و هزینه‌های آموزشی و دینی این حوزه استفاده شود. اما بر اساس اسنادی که در اختیارم قرار گرفته درآمد این حوزه در سال جاری به حساب موسسه‌ای به مدیریت کاظم صدیقی واریز می‌شود.

سه ماه پیش حوزه‌ی علمیه امام خمینی تهران طی قراردادی با بانک ملت، بهره‌برداری از هتل ۶۵ واحدی «جهان» را به مدت ۳ سال به این بانک واگذار شده و اجاره ماهیانه یک میلیارد تومانی برای این هتل سه ستاره واقع در خیابان امام رضا ۱۰ مشهد در نظر گرفته شده است.

فرزندان آیت الله کاظم صدیقی کیست و کجا هستند +شغل

استعفای آیت الله کاظم صدیقی

یکی از شاگردان کاظم صدیقی با انتشار متنی در شبکه اجتماعی ایکس، مدعی شد که وی از امامت جمعه و ریاست بر حوزه علمیه ازگل استعفا داده است.
این شخص نوشت: «حجت‌اسلام کاظم صدیقی از امامت جمعه و ریاست بر حوزه علمیه ازگل استعفا داد؛ بین بدبین شدن جوانان به دین و انقلاب، و معرفی خود بعنوان فردی ناکارآمد و ساده لوح که فرزندانش از حسن اعتماد او سوءاستفاده کردند، من دومی را برگزیدم!»

آیا اتهامات واقعیت دارد؟

صحت و سقم پرونده‌ی زمین‌خواری در ازگل تهران در خصوص زمین ۴۰۰۰ متری، نیازمند زمان و اعلام‌نظر از سوی مقامات قضایی است اما بدون تردید افشاگری‌های گاه و بی‌گاه به نام فسادستیزی، اسم رمزی برای عملیات روانی مشکوکی است که هزینه‌های گزافی را به اسلام و نظام که حاج‌قاسم عزیز آن را حرم نامید، وارد می‌کند و همین امر توجه بدون اغماض قوه قضائیه برای بررسی این پرونده را می‌طلبد تا زوایای آن مشخص شود. این در حالی‌است که به‌ظاهر آیت‌الله صدیقی هدف خاص این پرونده است، ولیکن ابعاد آن به نظر گسترده‌تر است‌.

ماجرا آنجا نگران‌کننده می‌شود که طی سال‌های اخیر، افشاگری‌های سبک دعوت به “دوئل فرانسوی” و بعد زنجیره‌ای از عملیات‌های رسانه‌ای و فضای‌مجازی کارکردی متفاوت از صرفا اجرای عدالت و برخورد با فساد پیدا می‌کند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *