ماجرای فرزند سوم شاهرخ استخری واقعیت ندارد +جزئیات و عکس

فرزند سوم شاهرخ استخری واقعیت ندارد +جزئیات و عکس

به دنیا آمدن فرزند سوم شاهرخ استخری خبری است که در برخی از رسانه منتشر شده است که واقعیت ندارد ماجرا از این قرار است که شاهخ استخری تصویری از یک نوزاد درون کالسکه را در حالی که کنا دو ختر خود قرار داشت به اشتراک گذاشت و برخیها گمان کردند که این بازیگر باز هم صاحب فرزند شده است در حالی که کپشن این پست را نخوانده اند !

ماجرای فرزند سوم شاهرخ استخری واقعیت ندارد +جزئیات و عکس

ماجرای به دنیا آمدن فرزند سوم شاهرخ استخری

شاهرخ استخری درباره این عکس عکس نوشت که فرزند یکی از دوستانش است ولی برخی از رسانه ها به اشتباه گمان کردند که این بازیگر صاحب فرزند سوم شده است.

ماجرای فرزند سوم شاهرخ استخری واقعیت ندارد +جزئیات و عکس

شاهرخ استخری که چند سالی هیچ عکسی از همسرش را منتشر نمیکرد برخیها گمان میکردند که از همسرش جدا شده است حالا او هر روز تصاویر خانوادگی خود را به مناسبت های مختلف به اشتراک میگذارد.

این بازیگر با سریال دلنوازان به شهرت رسید و تقرریبا در همه سریالها و فیلم هایی که بازی کرده است نقش اصلی را بر عهده داشته است.

جالب است بدانید که او در فیلم و سریالی که حضور داشته نقش یک عاشق شکست خورده را بازی کرده است که عشق اش او را فریب میدهد .

پیشنهاد میکنیم ببینید:

عکس جنجالی شاهرخ استخری و همسرش لب ساحل
کتک خوردن سحر قریشی از شاهرخ استخری
عکس خواهر شاهرخ استخری در جشن تولدش

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ بازیگر معروف سینمای ایران در بسیاری از فیلم های سینمایی و سریال های شبکه خانگی نقش آفرینی کرده است. او متاهل است و دو دختر دارد. شاهرخ استخری فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرد. وی اکنون یکی از چهره های شناخته شده تلویزیون و سینما می باشد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *