فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست

فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست ؟ هویت دو کودک لوگو

فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست و هویت دو کودک لوگو و سانسور لوگوی باشگاه رم و عکس بدون سانسور این لوگو را در ادامه در مجله شبونه با جزئیات کامل بخوانید.

فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست

در اقدامی تعجب انگیز و جنجالی برنامه ورزشی شبکه سه ،لوگوی باشگاه رم را سانسور را کرد و واکنش های جنجالی را در محافل بین االمللی بپا کرد.
در برنامه ورزش شبکه زمانی که کارشناس برنامه صحبت می کرد عکس گرگ و دو کودک درون لوگو که در حال شیر خوردن بودند سانسور شد.

فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست

عکس سانسور شده لوگوی رم

بازی بارسلونا و آس رم از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از شبکه سه گزارش شد که بینندگان تلویزیونی زمان پخش این بازی و زمانی که کارشناس برنامه در حال صحبت بود، متوجه سانسور قسمتی از لوگوی باشگاه آس رم شدند.
لوگوی تیم ایتالیایی متشکل از یک گرگ و دو کودک است که آن دو کودک در حال شیرخوردن از آن گرگ ماده هستند.

همچنین ببینید :بیوگرافی عادل فردوسی پور و  سردار آزمون و نگار خیابانی

 

لوگوی بدون سانسور

فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست

دو کودک درون لوگو چه کسانی هستند

دو کودک در لوگوی باشگاه رم رمولوس و رموس دو برادر دوقلویی هستند که ماده گرگی به آنها شیر می‌دهد و آنها را از مرگ نجات داده و بزرگ می شوند و با تشکیل قدرت آمولیوس بر فراز تپه ی پالاتین، شهر رم را برپا می کند و نخستین پادشاه رم می‌شوند.
واقعی ترین داستان در مورد مرگ اين دو برادر هم اين گونه است كه رمولوس پس از چندی برادرش را به دلیل گذر از قانون می‌کشد و خود نیز در طوفانی سخت میمرد.

فلسفه لوگوی باشگاه رم چیست

واکنش ها به سانسور لوگوی رم

این اقدام هم در ایران و هم در مجامع جهانی واکنش های زیادی داشته و سانسور بخشی از این لوگو توسط صدا و سیما بازتاب جهانی داشته و توئیتر سایت بی‌بی‌سی اسپورت و ورزنامه کوریلا دلا اسپورت هم به این موضوع پرداختند.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *