فیلم جلف بازی بهنام بانی در کنسرت چپ راست بالا پایین!!!!!

فیلم جلف بازی بهنام بانی در کنسرت با رقص چپ راست بالا پایین!!

ویدیویی از کنسرت بهنام بانی در فضای مجازی منتشر شده که بسیار شرم آور است! حرکات زشت و جلف این خواننده در کنسرت با واکنش های منفی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی همراه شده است.

اینکه ویدیوی ذکر شده مربوط به کدام کنسرت او است مشخص نیست اما احتمالا برای قبل ماه محرم میباشد.

فیلم جلف بازی بهنام بانی در کنسرت چپ راست بالا پایین!!!!!

فیلم جلف بازی بهنام بانی در کنسرت

حرکات عجیب و غریب بهنام بانی در این کنسرت در نوع خود بسیار عجیب به نظر میرسد خواننده ای که در کنسرت خود رفتار های عجیب انجام میدهد.

او قبلا نیز در کنسرت هایش با بالا و پایین پریدن سوژه شبکه های اجتماعی شده بود.

بهنام بانی که در زمینه بازیگری نیز فعالیت میکند در فیلم سینمای گشت 3 نیز به ایفای نقش پرداخت و نشان داد در زمینه بازیگری هم استعداد ندارد.

فیلم جلف بازی بهنام بانی در کنسرت چپ راست بالا پایین!!!!!

بهنام بانی خواننده خوش‌صدا، خوش‌چهره و پرطرفدار کشورمان، متولد ۱۱ مهر ۱۳۶۶ در شهر دامغان است.

همچنین ببینید:

فیلم کامل مداحی و نوحه خوانی بهنام بانی در تاسوعا محرم

وی از همان دوران کودکی متوجه علاقه خود درزمینهٔ خوانندگی و رفتن بر روی استیج شد. به گفته بهنام بانی علاقه به خوانندگی در او، نخستین بار در سن ۸ سالگی زمانی که به‌عنوان قاری قرآن در مدرسه، تلاوت قرآن را آغاز کرد؛ شروع شد و از آن زمان تا به امروز همیشه در جهت رشد و بهبود استعداد خودش گام برداشته و کمک هیچ مربی و راهنمایی را رد نکرده است و همیشه در این مسیر در حال یادگیری و آموزش بوده، است و خواهد بود.

وی در سن ۸ سالگی قاری قرآن بودو در صف مدرسه قرآن قرائت می کرد و از همان دوران کودکی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت. او علت گرایش بـه موسیقی را پدر خود می داند زیرا پدرش نوازنده‌ي آکاردئون بودو زیر نظر پدر در سن ۱۰ سالگی تمرینات موسیقی را شروع کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *