فیلم خاکسپاری و تشییع شهرام کاشانی را ببینید

فیلم خاکسپاری و تشییع شهرام کاشانی را ببینید جزئیات و فیلم کامل تشییع شهرام کاشانی در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

فیلم خاکسپاری و تشییع شهرام کاشانی را ببینید

سه هفته پیش آقای شهرام کاشانی خواننده سرشناس لس انجلسی بر اثر بیماری کبدی و کرونا در بیمارستانی در ترکیه فوت کرد و مادرش درخواست داد که پیکر او را به لس انجس منتقل کنند و در کنار خواننده هایی همون هایده و مهستی به خاک بسپارند.

فیلم خاکسپاری و تشییع شهرام کاشانی

 

در نهایت با دردسرهای زیادی که برای انتقال جسد او به امریکا وجود داشت جسد این خواننده به لس انجلس منتقل شد فرایندی انتقال 21 روز طول کشید و در نهایت در شهر لس انجلس جسد به خاک سپرده شد.

در این مراسم هیچ کدام از خواننده های لس آنجلسی حضور پیدا نکرده بودند.

گفتنیست چندی پیش برخی از نزدیکان شهرام کاشانی مدعی بودند که منصور خواننده سرشناس باعث شده که شهرام کاشانی به مشروبات الکی اعتیاد پیدا کند و این خواننده به این روز بیافتد

شهرام کاشانی خواننده پاپ ایرانی متولد 1353/04/16 در شهر رُم ایتالیا می باشد. شهرام کاشانی مدت زمانی در کار خوانندگی غیبت داشت و حضوری کمرنگ اما دوباره رنگ و رویی به حضورش در این عرصه می دهد.

شهرام کاشانی زمانی که نوجوانی بیش نبود ایران را به مقصد ترکیه ترک کرده و با تسلط بر زبان ترکی چند سالی را به اقامت در این کشور گذراند. سپس در سن 18 سالگی شروع به کار خوانندگی کرده و سه سالی را در شهر دبی به کار خوانندگی پرداخت و سپس به لس آنجلس مهاجرت کرد و تا به اکنون در آنجا زندگی می کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

....

اگر متن و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام @Webmaster_team

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *