فیلم دیس سام درخشانی به رپر زن در خارج از کشور + [استوری]

فیلم دیس سام درخشانی به گندم رپر زن در خارج از کشور + [استوری]

گندم یکی از خواننده های ایرانی الاصل مقیم خارج از ایران در یکی از موزیک ویدیوهایش تصویری از سام درخشانی را نشان داد و نام او را در یکی از آهنگ هایش استفاده کرد که ببا واکنش جالب سام درخشانی همراه شد.

فیلم دیس سام درخشانی به رپر زن در خارج از کشور + [استوری]

دیس سام درخشانی به رپر زن

سام درخشانی در استوری به آهنگ و موزیک ویدیو گندم واکنش نشان داد و نوشت: نفهمیدم فحش داد یا تعریف کرد ولی به هرحال ممنونم.

فیلم دیس سام درخشانی به رپر زن در خارج از کشور + [استوری]

گویا گندم خواننده ایرانی الاصل از هواداران سام درخشانی است چرا که پیج اینستاگرام این بازیگر را نیز سالهاست که فالو کرده و فعالیت های سام درخشانی را دنبال میکند.

سام درخشانی که یکسال اخیر در شبکه های اجتماعی حسابی فعالیت دارد و گاه گاهی با استوری های طنز مورد توجه رسانه ها و کاربران فضای مجازی قرار میگیرد.

همچنین ببینید

سام درخشانی و بهرنگ علوی شوخی های زشت

حمله وحید یامین‌ پور به سام درخشانی “تو چی داری زبان دراز”

واکنش طنز سام درخشانی

گندم سابقه همکاری با امیر تتلو را هم دارد. گندم 021G یکی از خواننده‌های سبک دریل و رپ زن در ایران است که بسیار این روزها غوغا کرده است و با آهنگ توکیو مشهور شد. با پوتک و امیر تتلو فیت داده است.

سام درخشانی در تاریخ ۳۱ تیر ماه سال ۱۳۵۴ در شهر تهران چشم به جهان گشود سام درخشانی در رشته تئاتر تحصیل نموده و در رشته علوم تجربی هم فارغ التحصیل شده است سام درخشانی یک برادر بنام شهریار و یک خواهر دارد و مادرش خانه دار است و پدرش که شغل ازاد داشته چندین سال پیش فوت کرده است سـام درخشانی بازیگری را در کلاس های بازیگری استاد سمندریان گذرانده است و سال ۱۳۸۷ از همین کلاس ها به کارگردان سریال شب زدگان معرفی و اولین بازی خود را در حرفه بازیگری آغاز نمود

آرش میراحمدی بازیگر درگذشت بیوگرافی آرش میراحمدی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *