فیلم / عصبانیت مهران غفوریان از گرانی سیگار و مواد مخدر

فیلم / عصبانیت مهران غفوریان از گرانی سیگار و مواد مخدر

فیلم / عصبانیت مهران غفوریان از گرانی سیگار و مواد مخدر

مهران غفوریان در اینستاگرامa ویدیو به اشتراک گذاشت و از گران شدن قیمت سیگار و مواد مخدر به شدت عصبانی شد.

این ویدیو واکنش های زیادی را به همراه داشت مهران غفوریان در این باره می‌گوید سیگار گران تر از مواد مخدر شده است و انتخاب با خودتان است که آیا سیگار بخرید و یا مواد مخدر مصرف کنید.

عصبانیت مهران غفوریان برای گرانی سیگار و مواد مخدر

این اظهارات مهران غفوریان این شائبه را به وجود آورد که اعتیاد به سیگار دارد.

مهران غفوریان که مشکل قلبی نیز دارد چند سال است با کاهش وزن شدید چهره جدیدی به خود گرفته است.

او از بازیگران و کارگردان های طنز کشورمان بوده که سال ها در سینما و تلویزیون بازی میکند.

همچنین ببینید:

فیلم / بغض و گریه مهران غفوریان برای پدرش

دانلود کامل برنامه مهمونی (مهران غفوریان) و بچه و پشه و روح

مهران غفوریان خیلی کم پیش میاد که درباره مسائل اقتصادی اظهار نظر کند و این بار در صحبت‌های عجیب و غریب نشان داد که گویا خودش سیگاری است از گران شدن سیگار ناراحت می باشد.

دوشنبه، ۲۶ مهر ماه دچار سکته شد و یک روز بعد تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت که خوشبختانه با موفقیت آمیز بودن عمل و گذراندن دوران نقاهت پس از جراحی، از بیمارستان مرخص شد و ادامه دوران بهبودی پس از عمل جراحی را در منزل سپری می کند.

کاهش وزن مهران غفوریان

پزشک مهران غفوریان در ویدئویی که قبل از مرخص شدن این بازیگر از بیمارستان توسط خبرگزاری صداوسیما منتشر شده، توضیح داده است: مهران مسافتی را دنبال نیسان می دود؛ کسی که سه رگ قلبش گرفته است و در حین دویدن دنبال نیسان دچار حمله قلبی می شود، می توانست همان جا ایست قلبی هم کند و تمام. ایشان فعالیت فیزیکی و ورزشی اصلا نباید داشته باشد و دو هفته کلا استراحت مطلق است.

غفوریان در بخشی از این گفتگو درباره ی علت کاهش وزن شدید خود توضیحاتی ارائه کرد.

مهران غفوریان در اینباره گفت: «در سه سال و نیم ۵۵ کیلو لاغر کردم. ماجرای لاغر شدن من از عمل پایم شروع شد. حدود سال ۸۰-۸۱ در زمان ساخت سریال زیر آسمان شهر من تصادفی کردم. آن زمان مفصل لگن من آسیب خیلی جزئی ای دید که به مرور باعث شد مفصل لگنم به کلی از بین برود. من عمل تعویض مفصل لگن داشتم و دکترم گفت باید وزنم را ۸۵ کیلو کم کنم. آن زمان حدود ۱۲۶ کیلو بودم. الان ۷۸ کیلو هستم. من هم از دکتر تغذیه مشاوره گرفتم هم خودم برای خودم یک رژیم تعیین کردم که رژیم خیلی سختی بود.»

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *