فیلم کامل آهنگ شروین حاجی پور برای استاد دانشگاه که به او نمره کم داده

فیلم کامل آهنگ شروین حاجی پور برای استاد دانشگاه که به او نمره کم داده

شروین حاجی پور خواننده آهنگ “برای” در اینستاگرامش ویدیویی را به اشتراک گذاشت و آن را تقدیم به استاد دانشگاهش کرد این ویدیو مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

فیلم کامل آهنگ شروین حاجی پور برای استاد دانشگاه که به او نمره کم داده

استاد دانشگاه شروین حاجی پور دکتر باکری نام دارد که درس موازنه در دانشگاه نوشیروانی را تدریس می‌کند گویا استاد او نمره کم به شروین داده و این خواننده نیز در اینستاگرامش ویدیویی را برای استادش به اشتراک گذاشت.

لازم به ذکر است که شروین حاجی‌پور خواننده‌ای که با برنامه عصر جدید به شهرت دست یافت و با آهنگ “برای” که در اعتراضات زن زندگی آزادی خوانده شد به شهرت جهانی دست پیدا کرد.

او موفق شد جایزه گرمی را که یکی از معتبرترین جایزه‌های موسیقی در دنیا است کسب کند حاجی پور در چند سال اخیر حسابی مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است او بعد از اجرای آهنگ برای توسط نیروی انتظامی دستگیر شد و بعد از گرفتن تعهد از بازداشت بیرون آمد او سعی کرد که در ایران بماند در حالی که می‌توانست خیلی راحت ایران را به مقصد هر کشوری ترک کند و به راحتی پناهندگی بگیرد.

شروین حاجی پور مشهور به شروین متولد دهم فروردین ماه سال ۱۳۷۶ در شهر بابلسر میباشد او در هادیشهر متولد شد و در رشته اقتصاد تحصیل کرده است

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *