ماجرای فیلم ازدواج امیر تتلو و نیلی افشار آیا واقعیت دارد؟

ماجرای ازدواج امیر تتلو و نیلی افشار چه بود؟ آیا واقعیت دارد؟ جزئیات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای ازدواج امیر تتلو و نیلی افشار چیست آیا واقعیت دارد؟

ماجرای ازدواج امیر تتلو و نیلی افشار

امیر تتلو خواننده جنجالی ایرانی که این روزها در ترکیه به سر می برد به دنبال به دست آوردن سوژه برای جلب توجه می باشد و هر چند ماه یکبار با شایعه سازی و خبر های عجیب و غریب منتشر می کندتا نام خود را در رسانه ها پررنگ کند.

بعد از گذشت چند وقت که از او خبری در فضای مجازی وجود نداشت حالا خبر ازدواجش نیلی افشار باز هم خبرساز شده است

نیلی افشار که قبلا نامزد پویان مختاری بود حالا شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شده که با تتلو ازدواج نموده است که در این راستا تتلو در اینستاگرامش عکسی دو نفره از خود با کت و شلوار و نیلی افشار با لباس عروس به اشتراک گذاشت.

البته بدون شک رابطه آنها همانند رابطه های گذشته تتلو بوده و اینکه ازدواج کرده‌اند شایعه بیش نمی‌باشد چرا که این چهره های اینستاگرامی بشدت بی بندوبار بوده و صرفاً برای خبرسازی چنین اخباری را منتشر می کنند.

نیلی افشار در سال ۱۳۷۳ در شهر کرج به دنیا آمد او پس از پایان تحصیلاتش در ایران به عنوان یک مدل،دنسر و ستاره معروف در اینستاگرام به صورت رسمی فعالیت های خود را در فضای مجازی آغاز کرد و توانست طرفداران بسیاری را به دست آورد

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده است در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا اینجا کلیک کنید و به مدیر سایت پیام بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.