فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان زندگی پس از زندگی ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان زندگی پس از زندگی ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

خودکشی اعظم فکریان آرانی موضوع برنامه زندگی پس از زندگی قسمت 19 بود در سه شنبه 22 فروردین ماه بود که توضیحات عجیبی را از مرگ خود در این برنامه روایت کرده که مورد حیرت کاربران فضای مجازی قرار گرفت خانم اعظم فکریان درباره نحوه خودکشی و دیدن عالم برزخ از بعد خودکشی توضیحاتی ارائه داد که پیشنهاد میکنیم حتما صحبت های او را بشنوید قطعه برای شما هم تعجب اور خواهد بود.

فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان زندگی پس از زندگی ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

چندسالی است که در ماه رمضان برنامه‌ای با نام «زندگی پس از زندگی» پخش می‌شود که در آن افرادی درباره تجربیات خود درخصوص رؤیت جهان ماورالطبیعه سخن می‌گویند و عوالم فرامادی نظیر قیامت، بهشت، دوزخ، حساب و کتاب و… را به روایت می‌کشند.

فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان

دانلود

در این‌باره که چگونه می‌توان در دنیای مادی و قبل از مرگ به رؤیت عوالم دیگر نائل شد، با حجت‌الاسلام محمدعلی لیالی استاد مطالعات دینی صحبتی کردیم که در ادامه حاصل کار را می‌خوانید.

تجربه‌هاي نزديك به مرگ يكي از موضوعات مورد مطالعه در فراروانشناسي است. بسياري از دانشمندان و محققان، فراروانشناسي را شبه علم مي‌دانند و به روش‌شناسي آن ايرادات جدي وارد كرده‌اند. اما با اين حال جذابيت فراروانشناسي همچنان به قوت خود باقي است و پديده‌هايي كه به صورت گسترده در سراسر جهان به ويژه در زمينه ادراكات فراحسي تجربه و گزارش شده‌اند، نمي‌توان ناديده گرفت. «زندگي پس از زندگي» برنامه تلويزيوني پربيننده اين روزها پيرامون همين تجربه‌هاي نزديك به مرگ است.

فیلم کامل خودکشی اعظم فکریان زندگی پس از زندگی ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

یکی از موضوعات مهمی که در مسائل قرآنی، تفسیری و روایی به مناسبت‌های مختلفی به آن پرداخته می‌شود، رؤیت بهشت و جهنم و اساسا هر چیزی که به عوالم مابعدالطبیعه اشاره دارد در دنیا و آخرت است. مقصود از «دنیا» همین جهانی است که انسان طی روز با آن سروکار دارد، جهان مادی که روزی در آن متولد می‌شویم و سرآخر روزی هم می‌میریم و رخت از این دنیا می‌بندیم. در برابر جهان دنیایی، «آخِر» یا «آخرت» قرار دارد. آخرت یا بهشت است یا جهنم که این عوالم و جایگاه‌ها نتیجه کار انسان در دنیاست و به تعبیری ما با رفتار و کردارمان آخرتمان را می‌سازیم.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

❤️ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل❤️ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *