فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال +پشت پرده و تصاویر

فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال و کتک زدن هواداران

هانی کرده یکی از لات های سابقه‌دار و سرشناس تهرانی روز گذشته در تمرینات تیم استقلال حاضر شد و با هواداران این تیم درگیر شد.

درگیری هانی کرده در تمرین استقلال

فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال و کتک زدن هواداران

هوادارانی که علیه مدیریت استقلال شعار می‌دادند توسط هانی کرده شناسایی شده و با دوستانش آنها را بر روی سکوی ورزشگاه مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند.

ویدیوها و تصاویر زیادی از این اتفاق در فضای مجازی منتشر شده است که واکنش‌های زیادی را در پی داشته است.

پشت پرده

برخی از رسانه‌ها معتقد هستند که باشگاه استقلال هانی کرده را استخدام کرده تا تماشاگرانی که علیه باشگاه شعار می‌دهند را شناسایی کنند به عبارت دیگر هانی کرده لات تهرانی به استخدام باشگاه استقلال درآمده تا سکوهای ورزشگاه را مدیریت کند و اجازه ندهد کسی علیه مدیریت باشگاه صحبت کند.

در ویدیوهای منتشر شده از تمرین دیروز استقلال افرادی که علیه باشگاه شعار می‌دادند با واکنش تند و ضرب و شتم از سوی هانی کرده همراه می‌شد.

فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال +پشت پرده و تصاویر

اولین جلسه تمرینی استقلال زیر نظر جواد نکونام، امروز در کمپ مرحوم حجازی برگزار شد. آبی پوشان در حضور هوادارانی که خود را به محل تمرین رسانده بودند، برای فصل جدید استارت زدند و طرفداران این تیم، امید زیادی دارند که با حضور سرمربی محبوب خود، به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

اما اولین روز حضور نکونام به عنوان سرمربی استقلال با حواشی عجیبی به همراه بود. در یکی از جنجالی‌ترین آن ها شخصی به نام «هانی کرده» که از ارازل و اوباش‌های مشهور شهر تهران است به همراه دارو دسته‌اش به کمپ مرحوم حجازی آمده بود و همانظور که پیش بینی می‌شد چند هوادار استقلال را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال +پشت پرده و تصاویر فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال +پشت پرده و تصاویر فیلم کامل درگیری هانی کرده در تمرین استقلال +پشت پرده و تصاویر

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *