فیلم کامل / دستگیری همایون فلاحی پسربچه ۱۴ ساله فضای مجازی اینستاگرامی

فیلم کامل و ماجرای دستگیری همایون پسر بچه اینستاگرامی و ملکه هایش توسط پلیس فتا همراه با جزئیات کامل را در این صفحه ببینید.

فیلم کامل / دستگیری همایون پسر بچه اینستاگرامی و ملکه هایش

دستگیری همایون پسر بچه اینستاگرامی

کلیپ های پسر بچه ده ساله و دو دختر هم سن و سالش در فضای مجازی حسابی سر و صدای زیادی به راه انداخته است پسر بچه ای که نامش در کلیپ ها همایون صدا زده میشود به همراه دو دختر نوجوان که آنها را ملکه های خود خطاب میکند در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

در نهایت پلیس فتا به این کلیپ ها واکنش نشان داد و قرار بازداشت دو دختر نوجوان را صادر کرد.

در کلیپ های آنها دیالوگ هایی بیان میشود که مشخص است تیمی در پشت صحنه آنها را هدایت کرده و برای آنها این دیالوگ‌ها را یادداشت میکنند.

سرهنگ رامین پاشایی معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتای انتظامی در این باره می‌گوید که بسیاری از این صفحات کودکان بازیگران آن بوده که نقش گردان های این کلیپ ها افراد و خانواده این کودکان می باشد و برای افرادی که در این کلیپ ها دخالت داشته‌اند پرونده قضایی تشکیل داده شده مدل حوزه گروه کودک و نوجوان برخورد خواهیم کرد و برخورد با آنها متفاوت خواهد بود.

همچنین دو دختر خانمی که در این کلیپ ها حضور دارند احضار شدن به اتهامات آنها تفهیم شد.

وی تصریح کرد: دو دختر خانمی که در این کلیپ‌ها فعالیت داشتند، احضار شده، تفهیم اتهام شدند و توسط مرجع قضائی برای آن قرار مجرمیت صادر شد.

این مقام انتظامی تأکید کرد: اقدام قضائی پلیس فتا علیه فردی که صفحه اصلی اینستاگرامی در این پرونده در اختیار وی قرار داشت، در حال انجام شدن است و ان‌شاءالله به‌زودی نتیجه آن اعلام می‌شود.

فعالیت روزانه و سطح فیلم‌های تولید شده در صفحه منتسب به این پسربچه، سؤالات و ابهاماتی متعدد و جدی را ایجاد کرده بود تا اینکه درز برخی اطلاعات و تصاویر از “پشت‌صحنه” ضبط و تولید محتوای خاص این صفحه، به‌روشنی بر گمانه فوق تأکید گذاشت که یک تیم حرفه‌ای با برنامه‌ریزی قبلی برای تولید این پست‌های خاص با هزینه‌کردهای سنگین مالی در عقبه این صفحه حضور دارد و این کودکان تنها مجریان دیدگاه‌های آن‌ها هستند.

صفحه «ه.ف» نوجوان 14‌ساله‌ای که این روزها واکنش‌های زیادی را به همراه داشته‌است دوباره بهانه‌ای شده‌است تا ماجرای «کودکان کار مجازی» به زبان بیاید. کودکانی که با تشویق یا به اجبار خانواده تن به انجام کارهایی می‌دهند که سودآوری مالی داشته باشد. اگر پیش از این با شیرین زبانی‌های بچگانه یا با عکس‌های اغراق‌آمیز آتلیه‌ای که قرار بود آن‌ها را خوشبخت نشان دهد این اتفاق می‌افتاد، ماجرای این سه نوجوان نشان می‌دهد بازیگردانان تازه مجازی حالا سعی دارند به هر نحوی ولو به شکل کاملا مبتذل و سخیف با کودکان و نوجوانان پول در بیاورند. عملی که طبق بندهای دقیق و شفاف قانون حمایت از اطفال و نوجوان مصوبه 23/2/99 جرم است و هرکسی که در این عمل دستی دارد مجرم شناخته می‌شود.

برخی از واکنشها به این سه نوجوان

بچه های چهارده ساله بیست سی سال پیش میرفتن جبهه جونشون را در راه وطن فدا میکردن اما حالا بچه های چهارده ساله مارا من نمیدونم این بچه پدر و مادر نداره واقعا

…….

دولت باید هرچه زودتر اینستاگرام را بدون هیچ ترسی فیلتر کند سلامت جامعه به خطر افتاده اخه خاصیت اینستا چیه به جز عکس زنان سرلخت چیز دیگری نیست

…….

منم موافقم اگه دولت ماحتا برای ده روز بتونه اینستا رو ببنده که هرکی توایرانه نتونه استفاده کنه من ممنونش میشم با این همه تعرفه های گرون دولت ما فقط میتونه نت ببنده 😃😃😃😂😂

…….

دولت محترم اینستاگرام را قطع کن فساد زیاد شده خانواده ها در معرض خطر افتاده اند پراز فحشا شده

……..

تا اینستاگرام را باز میکنید فقط عکس زنان لخت را میبینی خاصیت دیگه ای نداره قطع کنید نترسید

………

والا ما تا باز میکنیم،صفحه آشپزی وخیاطی،خوشنویسی واموزشی میاد بالا،چون الگوریتم اینستا،گوگل وکل شبکه های اجتماعی طوری طراحی شده که شما وقتی چیزی رو سرچ میکنی یا کسی رو فالومیکنی اونوملاک علاقه شما قرار میده،وسایرموارد مشابه رو واسه شما نمایش میده،شما خودت نرو دنبال مسائلی که گفتی،اینستام نمیاد چیزی رو به زور به شما نمایش بده.

……..

مهم اینه که چطور ازش استفاده کنی . بعضی در راه کارهای علمی استفاده میکنند و بعضی ها در راه …

……..

چرا بجای جمع کردن اینها دارین بیشتر باعث تبلیغشون میشید همونجور که کودکان کار رو جمع کردید اینا رو هم زودتر جمع کنید

……..

وقتی فضای مجازی ما اینقدر ول و بی صاحبه بدتر از اینا رو باید انتظار داشت تو هر کشوری فضای مجازی برای خودش قوانین داره اما متاسفانه تو ایران اونقدر که از اینستاگرام و تلگرام صیانت میشه از برنامه نویسان داخلی حمایتی نمی شه و هیچ قوانینی بر این برنامه ها حاکم نیست

9 نظر

 1. سلام پادشاه

 2. این چه سمی بود

 3. وات دا

 4. یه بنده خدا

  وات
  چقدر سنش کمه

  اصلا به ما چه

 5. یکی مثل تو

  اونایی که میگن باید اینیستا بسته بشه، اگر یه ذره فکرشون رو کار بندازن خیلی از مردم دارم از این راه نون در میارن محصولاتش ن رو میزارن تبلیغ میکنن، قرار نیست اگر کسی اینجا خطا کنه برین تختش کنید بابا اینقدر عصر حجری نباشد، مثلا اگر فردا روزی 100 نفر تو خیابون لخت بشن باید خیابون رو تعطیل کرد؟ چرا ما اینقدر جهان سومی عقبیم چراااااا

 6. جای تاسف داره همچین ادمایی هم پیدا میشن تو جامعه که فذهنگ و تمدن ایرانی رو که میلیون ها نفرونشون رو فدا کردن و ساختنش اینا خرابش کنن
  واقعا جای تاسف داره میلیون ها نفر جونشون رو دادن تا یه همچین بچه ها و اینده خرابکن هایی بتونن زندگی کنن

 7. الان مثلا چه اتهامی تفهیم شده، اینا که مبتذل نبود مگه چی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.