فیلم کامل سیگار کشیدن تهیونگ در مراسم گرمی 2022 لو رفت

فیلم کامل سیگار کشیدن تهیونگ در مراسم گرمی 2022 +واکنش ها

فیلم کامل سیگار کشیدن تهیونگ در مراسم گرمی 2022 لو رفت جزییات را در این صفحه از مجله شبونه مشاهده نمایید.

سیگار کشیدن خواننده معروف و پرطرفدار یکی از اتفاقات جنجالی بوده که در مراس گرمی 2022 رخ داده است خواننده ای که بسیاری از هوادارانش را از این موضوع ناراحت کرده است البته ناراحتی هوادارانش کاملا بدون منظق است و زندگی شخصی هر کسی ربطی به دیگران ندارد تهیونگ میتواند سیگار بکشد و سبک زندگی اش را خودش انتخاب کند بدون شک هر کسی که سیگار میکشد آدم بدی نیست و برعکس افرادی که سیگار نمیکشند همگی آدم های خوبی نیستند! پس به سگار کشیدن و نکشیدن مردم کاری نداشته باشید.

فیلم کامل سیگار کشیدن تهیونگ در مراسم گرمی 2022 لو رفت

فیلم کامل سیگار کشیدن تهیونگ

تهیونگ یکی از خواننده های کره ای بوده که در مراسم گرمی 2022 اقدام به سیگار کشیدن کرد که این کار او از لنز دوربین عکاسان به دور نماند. یکی از عکاسان کانادایی از سیکار کشیدن او عکس گرفت که حسابی برایش جنجال ساز شده است و بسیاری از هواداران این گروه به پیج اینستاگرام تهیونگ رفته و از او خواسته اند سیگار را ترک کند.

تهیونگ، خواننده 28 ساله اهل کره جنوبی است. او عضو و رهبر گروه NCT کره جنوبی است در سال 2019، او به عنوان یکی از اعضای سوپرگروه کره جنوبی اولین تک آهنگ انفرادی خود را به نام “Long Flight” منتشر کرد. به عنوان یک ترانه سرا، تهیونگ در نوشتن بیش از 40 آهنگ به چهار زبان شرکت کرده است که بیشتر توسط واحدهای مختلف NCT و خودش به عنوان تک نواز منتشر شده است.

کیم تهیونگ همیشه دوست داشت خواننده شود اما پدرش با این موضوع مخالفت میکرد.خانواده او تقریبا وضع مالی خوبی نداشتند.وی از یک خانواده فقیر بود و پدرش مزرعه داشت و کشاورز بود .یک روز او دوستش را تا کمپانی بیگ هیت همراهی میکنه تا دوستش آدیشن ( تست گویندگی و دوبلاژ ) بده بعد از اینکه دوستش آدیشن میده کارکنان و داور های کمپانی از تهیونگ میخوان که اونم امتحان کنه! وی به پدرش زنگ میزنه و ازش اجازه میگیره و پدرش هم اجازه میده. او آدیشن رقص و خوانندگی رو انجام داد و جالب اینجاس هر دو رو قبول شد!

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
دلارآموزش ارز دیجیتال و درآمد بدون سرمایه در کمتر از سه هفته با این پروژه ها 50 میلیون پول در بیار اینجا را ضربه بزنید
 

4 نظر

  1. تهیونگ از گروه بی تی اس هستش از NCT نیست

  2. شما اول برید بفهمین کدوم گروهه بعد بیایین چرت و پرت بگین😂

  3. اول اینکه اون ۲۸ نیست ۲۶ ساله است و ۲ این یک وسیله دیگه یی برا تنفس صدا است و ۳ اصلا بکشه به تو چه به من چه خب میکنه زندگی شخصیش است هر جور میخواد زندگی کنه

  4. پدرصوختهینی نمیفهمی اون اب نباته اتقد اسکلی؟ ولی نساز ب کامنا من و فحش دادن نداره خود تهیونگ توی کنسرت ادمتون کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *