فیلم کامل صحبت های عجیب دایانا حبیبی بازیگر در جشنواره ونیز

فیلم کامل صحبت های عجیب دایانا حبیبی در کنفرانس مطبوعاتی و نشست خبری فیلم شب داخلی دیواری در جشنواره فیلم ونیز را ببینید.

فیلم کامل صحبت های عجیب دایانا حبیبی در کنفرانس مطبوعاتی و نشست خبری فیلم شب داخلی دیواری در جشنواره فیلم ونیز را ببینید.

صحبت های عجیب دایانا حبیبی در جشنواره ونیز

دایانا حبیبی بازیگر فیلم سینمایی شب داخلی دیوار به کارگردانی وحید جلیلوند اولین تجربه حرفه ای بازیگری خود را در این فیلم به دست آورد او در کنار چهره‌های شاخصی همچون نوید محمدزاده و امیر آقایی ایفای نقش پرداخت و تجربه بسیار خوبی را در اولین تجربه حرفه ای اش کسب کرد.

همچنین ببینید بیوگرافی کامل دایانا حبیبی و همسرش

او در نقش لیلا در این سریال بازی می کند در نشست خبری گفت آنقدر در نقش لیلا غرق شده بودم که بعد از پایان فیلم حدود شش ماه طول کشید تا بتوانم از این نقش خارج شوم و به زندگی عادی برگردم آقای علی جلیلوند تهیه کننده این فیلم نیز صحبت های او را تایید کرد و گفت شرایط دایانا انقدر ضخیم بوده که گروه سازنده واقعا نگران حال او بودند .

صحبت های او حالا باعث شده که بسیاری از مردم کنجکاو شوند که ببینند چه نقشی داشته است د خانم دایانا حبیبی اصالتاً گرجستانی بوده و دو ملیتی می باشد او بازیگری را در کلاسهای آقای جلیلوند آغاز کرده و موفق شده در فیلم سینمایی آقای جلیلوند بازی کند.

اینترنت کی وصل میشه؟ مهر 1401 چطوری وارد اینستاگرام و واتساپ شویماینترنت کی وصل میشه بلاخره؟ مهر 1401 
اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود آیا در مهر 1401 وصل میشه؟اینستاگرام و واتساپ کی وصل میشود 
✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.