فیلم کامل قسمت ۸ مردان آهنین ۱۴۰۳ چهارشنبه ۸ فروردین

فیلم کامل قسمت ۸ مردان آهنین ۱۴۰۳ چهارشنبه ۸ فروردین

فیلم کامل قسمت ۸ مردان آهنین ۱۴۰۳ چهارشنبه ۸ فروردین همراه با کیفیت اصلی را در این صفحه دانلود کنید.

فیلم کامل قسمت ۸ مردان آهنین ۱۴۰۳

مسابقه مردان آهنین به قسمت هشتم خود رسیده است و مرحله به مرحله هیجان انگیزتر میشود مسابقه ای که توانسته باز هم رکورد بیننده های همچون سالهای دور به خود اختصاص بدهد اگر شما هم از طرفداران این مسابقه هیجان انگیز هستید پیشنهاد میکنیم این قسمت را از دست ندهید.

مبارزه مردان قوی به شکل گوناگون و در کشورهای مختلف برگزار می‌شد. در روم باستان گلادیاتورها در گودال‌های مخصوص با شیرها یا حیوانات وحشی دیگر مبارزه می‌کردند یا با گرز و نیزه‌های بلند با یکدیگر تا سرحد مرگ می‌جنگیدند و… اما در ایران این مبارزه به شکل دیگری رواج داشت و اسطوره‌هایی چون رستم، سیاوش و آرش کمان‌گیر و افراسیاب و گردآفرید و آریوبرزن در افسانه‌های ما و از همه مهم‌تر در جنگ‌های صدر اسلام رشادت‌ها و پهلوانی‌های مولا علی (ع) در نگرش پهلوانان ایران به زندگی و رسم و رسوم مبارزه نقش تربیتی به‌سزایی داشتند.

نوروز 97 که برسد، 6 سال از تعطیلی مسابقه مردان آهنین که یکی از برنامه های پرطرفدار تلویزیون در عید نوروز به شمار می رفت، می گذرد. البته آنطور که شنیده می شود قرار است بار دیگر این مسابقه با شیوه جدیدی که برگزار شده، از تلویزیون در ایام نوروز پخش شود و جای برنامه آقای گزارشگر که در سال های اخیر روی آنتن رفته بود را بگیرد. فرامرز خودنگاه، رییس کمیته قویترین مردان از احتمال بالای پخش این برنامه در نوروز 97 خبر داد؛ اگرچه تعیین تکلیف نهایی را به روزهای آینده موکول کرد.

ثبت بیوگرافی شما یا کسب و کارتان در گوگل ♥ آیا شما هم میخواهید بیوگرافی تان یا کسب و کارتان در گوگل ثبت شود؟ اینجا را ضربه بزنید
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *